Home-2023

DÁRKOVÉ POUKAZY - HIDDEN ROW


Kterýkoliv z našich kurzů můžete také darovat někomu z vašich blízkých. Výběr toho pravého kurzu můžete vzít na sebe a nebo koupit flexibilní poukaz a nechat na obdarovaném, aby si vybral ten pravý!

Dárkové poukazy

Podmínky pro vstup - COVID-19


Abychom vyhověli všem platným pravidlům, upravili jsme podmínky pro vstup do tanečního studia i na taneční kurzy. Prohlédnou si je můžete zde.

Co se naučíte


Učíme standardní a latinskoamerické tance. Ať už jste úplným začátečníkem, který si potřebuje oprášit dávné znalosti z tanečních, pravidelně chodíte na plesy a do tančíren a chcete své tancování posunout na další úroveň, nebo vás čeká svatba či ples, na kterém chcete všem vyrazit dech, Dancebuddies s tím pomůžou.

Dancebuddies


Umět výborně tančit je něco víc než si jen pamatovat kroky. U nás se učíte tancovat stejným způsobem, jako to dělají profesionální taneční páry. Intenzivními kurzy v malých skupinách a na individuálních hodinách s profesionálními trenéry.

Naše kurzy


Pořádáme taneční kurzy v malých i větších skupinách a naší specialitou je individuální výuka tance. A pokud se vám nechce nikam chodit, zkuste naše online taneční!

Naše kurzy


Specializujeme se na taneční kurzy v malých skupinách a na individuální výuku tance. Díky tomu vás dokážeme naučit tančit lépe a rychleji, než v běžných tanečních kurzech.

Skupinové kurzyIndividuální kurzyOnline kurzy

Kde učíme?


Od října 2021 naše taneční lekce probíhají v novém tanečním studiu v Praze na Chodově, jen 350 metrů od stanice metra C a obchodní centra Westfield Chodov.

K dispozici jsou pro vás 2 moderní taneční sály o celkové ploše 250 metrů čtverečních.

Taneční studio Dancebuddies


Jarníkova  1903
Praha Chodov

Pronájem sálů

Dancebuddies Blog


Výuková taneční videa a články ze světa tance.

Dancebuddies blog

Naši trenéři


Časté otázky


Obecné otázky

Učíme společenský a sportovní tanec formou individuálních kurzů  a skupinových tanečních kurzech.

V individuálních kurzech se na rozdíl od běžných kurzů trenér věnuje pouze vám. Díky tomu se můžete zlepšovat mnohonásobně rychleji.

Ve skupinových kurzech zase zažijete neopakovatelnou atmosféru a užijete si spoustu zábavy!

Učíme všechny párové standardní a latinskoamerické tance.

Standardní tance: Waltz, Valčík, Tango, Slowfox, Quickstep, Polka

Latinskoamerické tance: Cha-cha, Jive, Samba, Rumba, Paso Doble, Salsa

Karibské tance: Salsa, Bachata

Od října 2021 k výuce využívá zcela nové sály Dancebuddies tanečního studia na adrese Jarníkova 1903 v Praze na Chodově.

Taneční kurzy pro dospělé pořádáme také v Kulturním domě v Čelákovicích.

Spolupracujeme s více lektory mezi které jsou kurzy rozdělovány na základě jejich momentální dostupnosti.

Každý z našich lektorů je aktivním profesionálním tanečníkem jedné ze dvou nejvyšších tanečních tříd a zároveň zkušeným lektorem.

Většina našich klientů si o sobě na začátku myslí, že jsou dřeva.

Ve skutečnosti v tanci na přirozeném talentu záleží jen velice málo. Mnohem důležitější je chuť se něčemu naučit a ochota nad tancem trochu přemýšlet.

V našich kurzech vás nebudeme učit jen kroky, ale také vysvětlíme, jak je správně tančit. A právě tyto základy taneční techniky způsobí, že na příští taneční akci budou všichni obdivovat váš „talent“.

Přihlašování a platba

Pro přihlášení do kteréhokoliv typu kurzu vyplňte online objednávku na těchto webových stránkách.

Alternativně nám můžete také napsat email na info@dancebuddies.cz nebo zavolat na číslo 777 998 667.

Platba probíhá bankovním převodem na účet 262102621/0600. V případě individuálního kurzu musí být platba za kurz připsána na našem bankovním účtu nejpozději v den konání první lekce. V případě skupinového kurzu je třeba platbu provést do 7 dnů od data objednávky.

V případě individuální kurzu musí být platba za kurz  připsána na našem bankovním účtu nejpozději v den konání první lekce. V případě skupinového kurzu je třeba platbu provést do 7 dnů od data objednávky.

V případě, že chcete kurzem někoho obdarovat, stačí v rezervačním formuláři zaškrtnou políčko „Vystavit dárkový poukaz“. Po obdržení platby Vám zašleme dárkový poukaz s unikátním kódem ve formátu PDF na Vámi uvedený email.

V případě, že náš individuální kurz nesplní vaše očekávání, můžete po absolvování první lekce požádat o vrácení peněz. Bez dalších otázek vám bude vrácena celá zaplacená částka.

U skupinových kurzů, či máte-li za sebou už více individuálních lekcí, kurzovné vracíme v případě nemožnosti pokračovat v kurzu z naší strany, způsobené například nedostupností vašeho trenéra nebo dalšími okolnostmi.

Plánování lekcí

Termíny a časy jednotlivých hodin maximálně přizpůsobíme vašim časovým možnostem. Můžete si tak vybrat, kdy se vaše hodiny budou konat.

Lekce mohou probíhat od pondělí do neděle mezi 8 a 22 hodinou.

Po objednání kurzu vám zavoláme a na základě vašich časových možností a dalších požadavků vybereme vhodného trenéra. Termíny a časy jednotlivých lekcí si poté budete domlouvat přímo s vaším trenérem.

Nejjednodušší bude kontaktovat přímo vašeho trenéra, se kterým se domluvíte na jiném termínu. Můžete nám také napsat e-mail na info@dancebuddies.cz nebo zavolat na 777 998 667.

Upozorňujeme, že změnu termínu naplánované lekce lze bez omezení provést nejpozději 24 hodin před jejím plánovaným začátkem. 24 až 2 hodiny před začátkem lekce lze termín změnit jenom 2x za celý kurz.

Méně než 2 hodiny před plánovaným začátkem již lekci přesunout nelze!

Nemůžete-li se z jakéhokoliv důvodu dostavit na již naplánovanou lekci, oznamte nám to co nejdříve, abychom mohli najít jiný termín. Ideálně dejte vědět přímo vašemu trenérovi, případně nám napište na info@dancebuddies.cz nebo volejte na 777 998 667.

Upozorňujeme, že změnu termínu naplánované lekce lze bez omezení provést nejpozději 24 hodin před jejím plánovaným začátkem. 24 až 2 hodiny před začátkem lekce lze termín změnit jenom 2 x za celý kurz.

Méně než 2 hodiny před plánovaným začátkem již lekci přesunout nelze!

Pro přerušení kurzu stačí kontaktovat vašeho trenéra nebo nám napsat na info@dancebuddies.cz či zavolat na 777 998 667.

Aby výuka měla potřebný efekt, nejsou vhodné příliš douhé pauzy mezi jednotlivými lekcemi. Proto je třeba kurz dokončit nejpozději do 6 měsíců od první lekce.

V průběhu kurzu

Na začátku lekce společně s trenérem proberete vaše dosavadní taneční zkušenosti a vaši představu o tom, kam byste se chtěli posunout. Na základě vašich cílů a možností vám trenér připraví program na míru, který může zahrnovat výuku kroků a variací, trénink taneční techniky či nácvik konkrétní choreografie.

Naše kurzy nemají žádný předepsaný dresscode, proto si oblečte něco, v čem se cítíte pohodlně a co vás nijak neomezuje v pohybu.

Doporučujeme proto sportovní oblečení, například tričko a tepláky, v případě dam také legíny či sukně s délkou maximálně pod kolena.

Pro účely výuky nedoporučujeme nosit společenskou obuv nebo boty s podpatky (s výjimkou speciální taneční obuvi). Doporučujeme měkkou sportovní obuv, např. tenisky nebo kecky, popřípadě speciální taneční obuv.

Tanec může být fyzicky velmi náročnou aktivitou, ovšem záleží na vašich cílech. Na získání dovedností, které vám umožní kvalitně tančit na plesech a jiných společenských událostech, není třeba zvláštní fyzická kondice. Pro zvládnutí pokročilejších technik již ano. Obsah lekce však trenér vždy uzpůsobí vašim schopnostem.

Tanec je fyzická aktivita, pro kterou je nezbytná hlavně bezproblémová běžná mobilita.

Máte-li potíže s pohybem, oběhovou soustavou či dýchací ústrojím, může pro vás tanec představovat nadměrnou zátěž a riziko. Fyzická náročnost pokročilejších forem tance je přibližně srovnatelná například se zátěží při aerobiku a příbuzných aktivitách. V případě jakýchkoliv pochybností se proto poraďte se svým lékařem.

Ozvěte se nám


Máte otázku, problém nebo třeba nějaké speciální přání? Dejte nám o něm vědět! Můžete zavolat, napsat e-mail nebo prostě vyplnit kontaktní formulář.

(+420) 777 998 667
info@dancebuddies.cz

  Souhlasím se zpracováním údajů.

  Kde nás najdete?

  Od října 2021 všechny lekce probíhají u nás v tanečním studiu Dancebuddies ve Praze na Chodově.

  Adresa studia: 

  Jarníkova 1903/35
  Praha 11 – Chodov

  Jarníkova 1903/35, Praha 11 - Chodov

  Dárkové poukazy

  Taneční kurz jako dárek


  Jakýkoliv z našich tanečních kurzů můžete také koupit jako originální dárek pro někoho ze svých blízkých. Připravíme pro vás dárkový poukaz, který můžete věnovat pod stromeček, k narozeninám, výročí, nebo prostě jen tak…

  Koupit poukaz

  Jak to funguje?


  Vybrat si můžete ze dvou typů dárkových poukazů. Darovat můžete konkrétní individuální nebo skupinový kurz, nebo flexibilní poukazy s vámi vybranou hodnotou, které pak obdarovaný může využít na kterýkoliv z produktů v naší nabídce.

  Poukazy objednáte online. Po jeho zaplacení Vám do 2 pracovních dnů zašleme emailem PDF s dárkovým certifikátem, kterým můžete někomu udělat radost.

  Koupit poukaz

  Vyberte si poukaz

  Připravili jsme pro vás dva typy dárkových poukazů. Rozhodněte se podle toho, zda chcete koupit konkrétní kurz, nebo nechat jeho výběr na obdarovaném.


  Flexibilní poukaz

  Vybíráte pouze peněžní hodnotu poukazu, ale výběr termínu a typu kurzu necháte na obdarovaném. Ideální pokud chcete darovat taneční zážitek, ale neznáte přesné preference a časové možnosti toho, pro koho dárek vybíráte.

  Klasický poukaz

  Klasický dárkový poukaz na konkrétní kurz z naší nabídky. Vhodný pro všechny, kteří přesně vědí, jaký kurz chtějí darovat.

  • Lze využít na kterýkoliv kurz
  • Hodnota poukazu už od 1 000,- Kč
  • Platnost 12 měsíců
  • Maximální flexibilita
  Koupit
  • Vázán ke konkrétnímu kurzu
  • Hodnota poukazu vždy 100 % ceny kurzu
  • Platnost až 12 měsíců
  • Rezervace místa v kurzu
  Koupit

  Vyberte si poukaz

  Připravili jsme pro vás dva typy dárkových poukazů. Rozhodněte se podle toho, zda chcete koupit konkrétní kurz, nebo nechat jeho výběr na obdarovaném.


  Flexibilní poukaz

  Vybíráte pouze peněžní hodnotu poukazu, ale výběr termínu a typu kurzu necháte na obdarovaném. Ideální pokud chcete darovat taneční zážitek, ale neznáte přesné preference a časové možnosti toho, pro koho dárek vybíráte.

  • Lze využít na kterýkoliv kurz
  • Hodnota poukazu už od 1 000,- Kč
  • Platnost 12 měsíců
  • Maximální flexibilita
  Koupit

  Klasický poukaz

  Klasický dárkový poukaz na konkrétní kurz z naší nabídky. Vhodný pro všechny, kteří přesně vědí, jaký kurz chtějí darovat.

  • Vázán ke konkrétnímu kurzu
  • Hodnota poukazu vždy 100 % ceny kurzu
  • Platnost až 12 měsíců
  • Rezervace místa v kurzu
  Koupit

  Objednávka

  Flexibilní dárkový poukaz si můžete objednat online pomocí této objednávky. Stačí uvést kontaktní údaje a vybrat výši dárkového poukazu.

  Po vyplnění online objednávky vám na uvedený email zašleme platební údaje k vybranému dárkovému poukazu. Do dvou pracovních dnů od zaplacení objednávky Vám na uvedený email zašleme PDF s dárkovým certifikátem.

  Flexibilní dárkový poukaz


   Hodnota poukazu:

   Souhlasím se zpracováním údajů a obchodními podmínkami.

   Klasické poukazy

   Vyberte si kterýkoliv kurz z naší nabídky a při vyplňování objednávky zaškrtněte volbu "vystavit dárkový poukaz".


   Kde učíme?


   Od října 2021 naše taneční lekce probíhají v novém tanečním studiu v Praze na Chodově, jen 350 metrů od stanice metra C a obchodní centra Westfield Chodov.

   K dispozici jsou pro vás 2 moderní taneční sály o celkové ploše 250 metrů čtverečních.

   Taneční studio Dancebuddies


   Jarníkova  1903
   Praha Chodov

   Pronájem sálů

   Dancebuddies Blog


   Výuková taneční videa a články ze světa tance.

   Dancebuddies blog

   Naši trenéři


   Časté otázky


   Obecné otázky

   Učíme společenský a sportovní tanec formou individuálních kurzů  a skupinových tanečních kurzech.

   V individuálních kurzech se na rozdíl od běžných kurzů trenér věnuje pouze vám. Díky tomu se můžete zlepšovat mnohonásobně rychleji.

   Ve skupinových kurzech zase zažijete neopakovatelnou atmosféru a užijete si spoustu zábavy!

   Učíme všechny párové standardní a latinskoamerické tance.

   Standardní tance: Waltz, Valčík, Tango, Slowfox, Quickstep, Polka

   Latinskoamerické tance: Cha-cha, Jive, Samba, Rumba, Paso Doble, Salsa

   Karibské tance: Salsa, Bachata

   Od října 2021 k výuce využívá zcela nové sály Dancebuddies tanečního studia na adrese Jarníkova 1903 v Praze na Chodově.

   Taneční kurzy pro dospělé pořádáme také v Kulturním domě v Čelákovicích.

   Spolupracujeme s více lektory mezi které jsou kurzy rozdělovány na základě jejich momentální dostupnosti.

   Každý z našich lektorů je aktivním profesionálním tanečníkem jedné ze dvou nejvyšších tanečních tříd a zároveň zkušeným lektorem.

   Většina našich klientů si o sobě na začátku myslí, že jsou dřeva.

   Ve skutečnosti v tanci na přirozeném talentu záleží jen velice málo. Mnohem důležitější je chuť se něčemu naučit a ochota nad tancem trochu přemýšlet.

   V našich kurzech vás nebudeme učit jen kroky, ale také vysvětlíme, jak je správně tančit. A právě tyto základy taneční techniky způsobí, že na příští taneční akci budou všichni obdivovat váš „talent“.

   Přihlašování a platba

   Pro přihlášení do kteréhokoliv typu kurzu vyplňte online objednávku na těchto webových stránkách.

   Alternativně nám můžete také napsat email na info@dancebuddies.cz nebo zavolat na číslo 777 998 667.

   Platba probíhá bankovním převodem na účet 262102621/0600. V případě individuálního kurzu musí být platba za kurz připsána na našem bankovním účtu nejpozději v den konání první lekce. V případě skupinového kurzu je třeba platbu provést do 7 dnů od data objednávky.

   V případě individuální kurzu musí být platba za kurz  připsána na našem bankovním účtu nejpozději v den konání první lekce. V případě skupinového kurzu je třeba platbu provést do 7 dnů od data objednávky.

   V případě, že chcete kurzem někoho obdarovat, stačí v rezervačním formuláři zaškrtnou políčko „Vystavit dárkový poukaz“. Po obdržení platby Vám zašleme dárkový poukaz s unikátním kódem ve formátu PDF na Vámi uvedený email.

   V případě, že náš individuální kurz nesplní vaše očekávání, můžete po absolvování první lekce požádat o vrácení peněz. Bez dalších otázek vám bude vrácena celá zaplacená částka.

   U skupinových kurzů, či máte-li za sebou už více individuálních lekcí, kurzovné vracíme v případě nemožnosti pokračovat v kurzu z naší strany, způsobené například nedostupností vašeho trenéra nebo dalšími okolnostmi.

   Plánování lekcí

   Termíny a časy jednotlivých hodin maximálně přizpůsobíme vašim časovým možnostem. Můžete si tak vybrat, kdy se vaše hodiny budou konat.

   Lekce mohou probíhat od pondělí do neděle mezi 8 a 22 hodinou.

   Po objednání kurzu vám zavoláme a na základě vašich časových možností a dalších požadavků vybereme vhodného trenéra. Termíny a časy jednotlivých lekcí si poté budete domlouvat přímo s vaším trenérem.

   Nejjednodušší bude kontaktovat přímo vašeho trenéra, se kterým se domluvíte na jiném termínu. Můžete nám také napsat e-mail na info@dancebuddies.cz nebo zavolat na 777 998 667.

   Upozorňujeme, že změnu termínu naplánované lekce lze bez omezení provést nejpozději 24 hodin před jejím plánovaným začátkem. 24 až 2 hodiny před začátkem lekce lze termín změnit jenom 2x za celý kurz.

   Méně než 2 hodiny před plánovaným začátkem již lekci přesunout nelze!

   Nemůžete-li se z jakéhokoliv důvodu dostavit na již naplánovanou lekci, oznamte nám to co nejdříve, abychom mohli najít jiný termín. Ideálně dejte vědět přímo vašemu trenérovi, případně nám napište na info@dancebuddies.cz nebo volejte na 777 998 667.

   Upozorňujeme, že změnu termínu naplánované lekce lze bez omezení provést nejpozději 24 hodin před jejím plánovaným začátkem. 24 až 2 hodiny před začátkem lekce lze termín změnit jenom 2 x za celý kurz.

   Méně než 2 hodiny před plánovaným začátkem již lekci přesunout nelze!

   Pro přerušení kurzu stačí kontaktovat vašeho trenéra nebo nám napsat na info@dancebuddies.cz či zavolat na 777 998 667.

   Aby výuka měla potřebný efekt, nejsou vhodné příliš douhé pauzy mezi jednotlivými lekcemi. Proto je třeba kurz dokončit nejpozději do 6 měsíců od první lekce.

   V průběhu kurzu

   Na začátku lekce společně s trenérem proberete vaše dosavadní taneční zkušenosti a vaši představu o tom, kam byste se chtěli posunout. Na základě vašich cílů a možností vám trenér připraví program na míru, který může zahrnovat výuku kroků a variací, trénink taneční techniky či nácvik konkrétní choreografie.

   Naše kurzy nemají žádný předepsaný dresscode, proto si oblečte něco, v čem se cítíte pohodlně a co vás nijak neomezuje v pohybu.

   Doporučujeme proto sportovní oblečení, například tričko a tepláky, v případě dam také legíny či sukně s délkou maximálně pod kolena.

   Pro účely výuky nedoporučujeme nosit společenskou obuv nebo boty s podpatky (s výjimkou speciální taneční obuvi). Doporučujeme měkkou sportovní obuv, např. tenisky nebo kecky, popřípadě speciální taneční obuv.

   Tanec může být fyzicky velmi náročnou aktivitou, ovšem záleží na vašich cílech. Na získání dovedností, které vám umožní kvalitně tančit na plesech a jiných společenských událostech, není třeba zvláštní fyzická kondice. Pro zvládnutí pokročilejších technik již ano. Obsah lekce však trenér vždy uzpůsobí vašim schopnostem.

   Tanec je fyzická aktivita, pro kterou je nezbytná hlavně bezproblémová běžná mobilita.

   Máte-li potíže s pohybem, oběhovou soustavou či dýchací ústrojím, může pro vás tanec představovat nadměrnou zátěž a riziko. Fyzická náročnost pokročilejších forem tance je přibližně srovnatelná například se zátěží při aerobiku a příbuzných aktivitách. V případě jakýchkoliv pochybností se proto poraďte se svým lékařem.

   Ozvěte se nám


   Máte otázku, problém nebo třeba nějaké speciální přání? Dejte nám o něm vědět! Můžete zavolat, napsat e-mail nebo prostě vyplnit kontaktní formulář.

   (+420) 777 998 667
   info@dancebuddies.cz

    Souhlasím se zpracováním údajů.

    Kde nás najdete?

    Od října 2021 všechny lekce probíhají u nás v tanečním studiu Dancebuddies ve Praze na Chodově.

    Adresa studia: 

    Jarníkova 1903/35
    Praha 11 – Chodov

    Jarníkova 1903/35, Praha 11 - Chodov

    Aktuální informace - COVID-19

    Aktuální informace - COVID-19


    Vážení přátelé,

    s radostí vám oznamujeme, že všechny taneční kurzy v současnosti probíhají v plném rozsahu.

    Prosíme prostudujte si však následující podmínky vstupu do tanečního studio. Jejich splnění je nezbytné, abychom vyhověli všem stále platným opatřením. Věříme, že to pochopíte.

     

    PODMÍNKY VSTUPU DO TANEČNÍHO STUDIA

    Pro vstup do tanečního studia je na základě aktuálně platných nařízení zapotřebí splňovat některé z následujících kritérií:

    A) Vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu, nebo od aplikace první očkovací dávky v případě jednodávkového schématu uplynulo nejméně 14 dnů

    B) Laboratorně potvrzené prodělání onemocnění COVID-19 a zároveň uplynutí doby izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví přičemž od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 90 dní.

    Ve všech případech také účastníci nesmí vykazovat klinické příznaky onemocnění COVID-19.

    DALŠÍ OPATŘENÍ:

    Na své hodiny zároveň prosím přicházejte ne dříve než s 10minutovým předstihem, abychom předešli kumulaci osob ve společných prostorách tanečního studia.

     

    DÁRKOVÉ POUKAZY

    Platnost všech dříve vydaných dárkových poukazů je automaticky prodloužena o dobu trvání mimořádných opatření spadajících do původního období platnosti.

    Všechny nově vydávané dárkové poukazy mají prodlouženou platnost do 31.12. 2022.

    Děkujeme Vám za přízeň i v tomto složitém období a těšíme se na Vás na tanečním parketě!

    Tým tanečního studia DANCEBUDDIES


    Home - EN

    What you will learn


    We teach ballroom and latin dances. Whether you are an absolute beginner who wishes to enter the world of ballroom dancing or you are an advanced dancer who wants to take it to the next level Dancebuddies are here for you. Or perhaps you are preparing for your wedding day and wish for a romantic beautiful choreographed first dance. Or maybe you just want to have a fun.

    Find a course

    Dancebuddies


    To be a good dancer means more than just remember the steps. In our studio you will learn how to dance the same way as professional dance couples. You can choose to attend intensive classes in groups or private dance lessons.

    Our courses


    We specialize in dance classes in groups and private dance lessons. That´s why we will teach you how to dance better and quicker than any other dance studio in the Czech Republic.

    Our classes


    We specialize in dance classes in small groups and private dance lessons. That´s why we will teach you to dance better and faster than any other dance class in the Czech republic.

    Group classesPrivate courses

    Our studio


    All lessons and classes take place in our new dance studio in Prague – Chodov. Just 350 meters from the metro and bus station and from the shopping centre Westfield Chodov.

    The studio is accessible 7 days a week and provides enough of space to maximize your progress.

    Dancebuddies dance studio


    Jarníkova 1903
    Prague 11 – Chodov

    Meet your teachers


    Frequently asked questions


    General questions

    We are the dance studio and the dance school in Prague. We teach ballroom dancing in private lessons and group classes.

    All our courses are designed to teach you to dance as fast and as effectively as possible.

    We teach all ballroom dances.

    Standard dances: English Waltz, Viennese Waltz, Tango, Slow fox, Quickstep, Polka

    Latin-American dances: Cha-cha, Jive, Samba, Rumba, Paso Doble

    Caribbean dances: Salsa, Bachata, Merengue

    We teach mainly in our  Dancebuddies dance studio located in Jarníkova 1903 in Prague – Chodov.

    From time to time, we also use other places in Prague and in Central Bohemian region.

    Each of our teachers is an active professional dancer of one of two top competitive classes. You can see our teachers perform in the international dance competetions as well as in the Czech dance league and Czech championships.

    The majority of our new clients think that they have no talent at the begining.

    In reality natural talent is almost no factor when you want to learn to dance. More important is your willingness to listen and dedication to work on yourself to get better.

    In our classes we will teach you more than just the steps. We will explain how your body should work while dancing. Using those basics of dance techniques, you´ll feel as the natural dancer the next time someone sees you on a dancefloor.

    Registration and payment

    To register for any of our group classes or private lessons, just fill out the online registration form on this website.

    Alternatively you can e-mail us to info@dancebuddies.cz or call to  (+420) 739 061 559.

    After filling out a registration form you will receive an e-mail with the instructions for payment. You will pay by transferring funds to our bank account 262102621/0600. In case of group classes you need to pay within one week after filling out the registration form. In case of private lessons, payment must be recieved in our account no later than the day of your first lesson.

    In case of group classes you need to pay within one week after filling out the registration form.

    In case of the private lesson payment must be recieved in our account no later than the day of your first lesson.

    Private lessons

    If our private lessons do not meet your expectations you can request your money back within 14 days after the first lesson. We will return all of your money without any further questions.

    If you already attended more than one lesson we will return the money for the remaining lessons only if we are unable to provide you the lessons.

    Scheduling private lessons

    We will adjust the dates and times of your lessons based on your availability. You and your teacher can agree on the best dates and times for you.

    Private lessons can be scheduled from Monday to Sunday between 7 AM and 10 PM.

    After filling out the registration form we will call you and discuss your availability. Based on that we can select a teacher who meets your time schedule the best.

    Shortly after  your teacher will call you to introduce himself/herself and to schedule your first lesson.

    The easiest is if you just contact your teacher directly and pick another date. You can also write us an email to: info@dancebuddies.cz or call us on (+420) 739 061 559.

    You can reschedule your private lesson without any limitations 24 hours and more before the beginning.

    If your lesson stars in the next 2 to 24 hours, you will be allowed to reschedule it only once during the whole duration of your course.

    The lesson is forfeited without compensation if you cancel a private lesson earlier than 2 hours before it starts or you just don´t show up at all.

    If you need to pause your course, just contact your teacher or write us an email to: info@dancebuddies.cz or call us at (+420) 739 061 559.

    During the course

    At the begining you and your teacher will discuss what you expect from your course, your prior dance experience (if any) and what would you like to achieve.

    Based on your goals your teacher will prepare personalized a sylabus.

    Our courses don´t have any specific dresscode. Choose clothing that makes you feel comfortable and also does not restrict you movement.

    We recommend a t-shirt and sweatpants for man and for skirt below knees or leggings for the ladies.

    For your lessons wear a clean, light and comfortable shoes. Light sneekers are usually the best. Do not wear flip flops, sandals or high-heels.

    If you already own dance shoes you can definetely use them but it is not necessary to buy them specificaly for our courses.

    Dance definitely can be a physicaly damanding activity. However this depends on your level and your aspirations. Average level of fittness is enough for being able to dance on social events. Advanced choreographies and techniques are more damanding.

    A teacher will tailor a lesson to your abilities during private lesson.

    Consult with your doctor if you are having concerns.

    Dance is physical activity which requires your body to be generaly mobile without any major issues.

    If you have issues with mobility, heart, blood circulation or any other major health issues than dancing may not be for you.

    Advanced techniques and choreographies can be as physicaly demanding as aerobics.

    Consult with your doctor if you have any concerns.

    Get in Touch


    Do you have questions, problem or perhaps some special wish? Let us know about it! Call us, send us an e-mail or simply fill out the form below!

    (+420) 739 061 559
    info@dancebuddies.cz

     I´m not a robot.


     Home

     DÁRKOVÉ POUKAZY - HIDDEN ROW


     Kterýkoliv z našich kurzů můžete také darovat někomu z vašich blízkých. Výběr toho pravého kurzu můžete vzít na sebe a nebo koupit flexibilní poukaz a nechat na obdarovaném, aby si vybral ten pravý!

     Dárkové poukazy

     Podmínky pro vstup - COVID-19


     Abychom vyhověli všem platným pravidlům, upravili jsme podmínky pro vstup do tanečního studia i na taneční kurzy. Prohlédnou si je můžete zde.

     Co se naučíte


     Učíme standardní a latinskoamerické tance. Ať už jste úplným začátečníkem, který si potřebuje oprášit dávné znalosti z tanečních, pravidelně chodíte na plesy a do tančíren a chcete své tancování posunout na další úroveň, nebo vás čeká svatba či ples, na kterém chcete všem vyrazit dech, Dancebuddies s tím pomůžou.

     Dancebuddies


     Umět výborně tančit je něco víc než si jen pamatovat kroky. U nás se učíte tancovat stejným způsobem, jako to dělají profesionální taneční páry. Intenzivními kurzy v malých skupinách a na individuálních hodinách s profesionálními trenéry.

     Naše kurzy


     Pořádáme taneční kurzy v malých i větších skupinách a naší specialitou je individuální výuka tance. A pokud se vám nechce nikam chodit, zkuste naše online taneční!

     Naše kurzy


     Specializujeme se na taneční kurzy v malých skupinách a na individuální výuku tance. Díky tomu vás dokážeme naučit tančit lépe a rychleji, než v běžných tanečních kurzech.

     Skupinové kurzyIndividuální kurzyOnline kurzy

     Kde učíme?


     Od října 2021 naše taneční lekce probíhají v novém tanečním studiu v Praze na Chodově, jen 350 metrů od stanice metra C a obchodní centra Westfield Chodov.

     K dispozici jsou pro vás 2 moderní taneční sály o celkové ploše 250 metrů čtverečních.

     Taneční studio Dancebuddies


     Jarníkova  1903
     Praha Chodov

     Pronájem sálů

     Dancebuddies Blog


     Výuková taneční videa a články ze světa tance.

     Dancebuddies blog

     Naši trenéři


     Časté otázky


     Obecné otázky

     Učíme společenský a sportovní tanec formou individuálních kurzů  a skupinových tanečních kurzech.

     V individuálních kurzech se na rozdíl od běžných kurzů trenér věnuje pouze vám. Díky tomu se můžete zlepšovat mnohonásobně rychleji.

     Ve skupinových kurzech zase zažijete neopakovatelnou atmosféru a užijete si spoustu zábavy!

     Učíme všechny párové standardní a latinskoamerické tance.

     Standardní tance: Waltz, Valčík, Tango, Slowfox, Quickstep, Polka

     Latinskoamerické tance: Cha-cha, Jive, Samba, Rumba, Paso Doble, Salsa

     Karibské tance: Salsa, Bachata

     Od října 2021 k výuce využívá zcela nové sály Dancebuddies tanečního studia na adrese Jarníkova 1903 v Praze na Chodově.

     Taneční kurzy pro dospělé pořádáme také v Kulturním domě v Čelákovicích.

     Spolupracujeme s více lektory mezi které jsou kurzy rozdělovány na základě jejich momentální dostupnosti.

     Každý z našich lektorů je aktivním profesionálním tanečníkem jedné ze dvou nejvyšších tanečních tříd a zároveň zkušeným lektorem.

     Většina našich klientů si o sobě na začátku myslí, že jsou dřeva.

     Ve skutečnosti v tanci na přirozeném talentu záleží jen velice málo. Mnohem důležitější je chuť se něčemu naučit a ochota nad tancem trochu přemýšlet.

     V našich kurzech vás nebudeme učit jen kroky, ale také vysvětlíme, jak je správně tančit. A právě tyto základy taneční techniky způsobí, že na příští taneční akci budou všichni obdivovat váš „talent“.

     Přihlašování a platba

     Pro přihlášení do kteréhokoliv typu kurzu vyplňte online objednávku na těchto webových stránkách.

     Alternativně nám můžete také napsat email na info@dancebuddies.cz nebo zavolat na číslo 777 998 667.

     Platba probíhá bankovním převodem na účet 262102621/0600. V případě individuálního kurzu musí být platba za kurz připsána na našem bankovním účtu nejpozději v den konání první lekce. V případě skupinového kurzu je třeba platbu provést do 7 dnů od data objednávky.

     V případě individuální kurzu musí být platba za kurz  připsána na našem bankovním účtu nejpozději v den konání první lekce. V případě skupinového kurzu je třeba platbu provést do 7 dnů od data objednávky.

     V případě, že chcete kurzem někoho obdarovat, stačí v rezervačním formuláři zaškrtnou políčko „Vystavit dárkový poukaz“. Po obdržení platby Vám zašleme dárkový poukaz s unikátním kódem ve formátu PDF na Vámi uvedený email.

     V případě, že náš individuální kurz nesplní vaše očekávání, můžete po absolvování první lekce požádat o vrácení peněz. Bez dalších otázek vám bude vrácena celá zaplacená částka.

     U skupinových kurzů, či máte-li za sebou už více individuálních lekcí, kurzovné vracíme v případě nemožnosti pokračovat v kurzu z naší strany, způsobené například nedostupností vašeho trenéra nebo dalšími okolnostmi.

     Plánování lekcí

     Termíny a časy jednotlivých hodin maximálně přizpůsobíme vašim časovým možnostem. Můžete si tak vybrat, kdy se vaše hodiny budou konat.

     Lekce mohou probíhat od pondělí do neděle mezi 8 a 22 hodinou.

     Po objednání kurzu vám zavoláme a na základě vašich časových možností a dalších požadavků vybereme vhodného trenéra. Termíny a časy jednotlivých lekcí si poté budete domlouvat přímo s vaším trenérem.

     Nejjednodušší bude kontaktovat přímo vašeho trenéra, se kterým se domluvíte na jiném termínu. Můžete nám také napsat e-mail na info@dancebuddies.cz nebo zavolat na 777 998 667.

     Upozorňujeme, že změnu termínu naplánované lekce lze bez omezení provést nejpozději 24 hodin před jejím plánovaným začátkem. 24 až 2 hodiny před začátkem lekce lze termín změnit jenom 2x za celý kurz.

     Méně než 2 hodiny před plánovaným začátkem již lekci přesunout nelze!

     Nemůžete-li se z jakéhokoliv důvodu dostavit na již naplánovanou lekci, oznamte nám to co nejdříve, abychom mohli najít jiný termín. Ideálně dejte vědět přímo vašemu trenérovi, případně nám napište na info@dancebuddies.cz nebo volejte na 777 998 667.

     Upozorňujeme, že změnu termínu naplánované lekce lze bez omezení provést nejpozději 24 hodin před jejím plánovaným začátkem. 24 až 2 hodiny před začátkem lekce lze termín změnit jenom 2 x za celý kurz.

     Méně než 2 hodiny před plánovaným začátkem již lekci přesunout nelze!

     Pro přerušení kurzu stačí kontaktovat vašeho trenéra nebo nám napsat na info@dancebuddies.cz či zavolat na 777 998 667.

     Aby výuka měla potřebný efekt, nejsou vhodné příliš douhé pauzy mezi jednotlivými lekcemi. Proto je třeba kurz dokončit nejpozději do 6 měsíců od první lekce.

     V průběhu kurzu

     Na začátku lekce společně s trenérem proberete vaše dosavadní taneční zkušenosti a vaši představu o tom, kam byste se chtěli posunout. Na základě vašich cílů a možností vám trenér připraví program na míru, který může zahrnovat výuku kroků a variací, trénink taneční techniky či nácvik konkrétní choreografie.

     Naše kurzy nemají žádný předepsaný dresscode, proto si oblečte něco, v čem se cítíte pohodlně a co vás nijak neomezuje v pohybu.

     Doporučujeme proto sportovní oblečení, například tričko a tepláky, v případě dam také legíny či sukně s délkou maximálně pod kolena.

     Pro účely výuky nedoporučujeme nosit společenskou obuv nebo boty s podpatky (s výjimkou speciální taneční obuvi). Doporučujeme měkkou sportovní obuv, např. tenisky nebo kecky, popřípadě speciální taneční obuv.

     Tanec může být fyzicky velmi náročnou aktivitou, ovšem záleží na vašich cílech. Na získání dovedností, které vám umožní kvalitně tančit na plesech a jiných společenských událostech, není třeba zvláštní fyzická kondice. Pro zvládnutí pokročilejších technik již ano. Obsah lekce však trenér vždy uzpůsobí vašim schopnostem.

     Tanec je fyzická aktivita, pro kterou je nezbytná hlavně bezproblémová běžná mobilita.

     Máte-li potíže s pohybem, oběhovou soustavou či dýchací ústrojím, může pro vás tanec představovat nadměrnou zátěž a riziko. Fyzická náročnost pokročilejších forem tance je přibližně srovnatelná například se zátěží při aerobiku a příbuzných aktivitách. V případě jakýchkoliv pochybností se proto poraďte se svým lékařem.

     Ozvěte se nám


     Máte otázku, problém nebo třeba nějaké speciální přání? Dejte nám o něm vědět! Můžete zavolat, napsat e-mail nebo prostě vyplnit kontaktní formulář.

     (+420) 777 998 667
     info@dancebuddies.cz

      Souhlasím se zpracováním údajů.

      Kde nás najdete?

      Od října 2021 všechny lekce probíhají u nás v tanečním studiu Dancebuddies ve Praze na Chodově.

      Adresa studia: 

      Jarníkova 1903/35
      Praha 11 – Chodov

      Jarníkova 1903/35, Praha 11 - Chodov

      Kurz pro jednotlivce

      Tančete s profesionálním tanečníkem nebo tanečnicí

      Během kurzu pro jednotlivce se z vašeho trenéra zároveň stává váš taneční partner. Zažijete tak úplně stejnou péči, jako hvězdy televizní show Stardance.


      Co se naučíte

      Kouzlo individuální výuky je v tom, že žádné dva kurzy nemají identický program. Se svým trenérem nebo trenérkou se nejprve domluvíte na obecné představě o kurzu, například zda vás více láká standard, latina či chcete od každého trochu.

      Na základě vašich tanečních zkušeností vám potom připravíme program na míru. Ať už jste absolutní začátečník, pokročilý nebo máte za sebou třeba pár tanečních soutěží, individuální kurz vás posune na další level.

      Časy a termíny

      Termíny a časy jednotlivých lekcí si volíte sami, podle svých časových možností a po vzájemné dohodě s trenérem.

      Délka kurzu je 6 x 60 minut.

      Taneční trenér

      Všichni naši trenéři a trenérky jsou aktivní profesionální tanečníci nejvyšších tanečních tříd a můžete je potkat na soutěžích Taneční ligy či Mistrovstvích ČR. Zároveň mají bohatou praxi s výukou tance od začátečníků až po soutěžní taneční páry.

      Konkrétního trenéra pro vás vybereme, jakmile se dohodneme, co od svého kurzu očekáváte.

      Jak se přihlásit

      K objednání individuálního kurzu stačí vyplnit formulář níže na této stránce.

      Přibližně během jednoho pracovního dne vám zavoláme a doladíme společně detaily. Dohodneme se nejen na termínu první lekce, ale zároveň si upřesníme vaši představu o samotném kurzu.

      Cena a platba

      Platbu za kurz lze uhradit bankovním převodem po objednání kurzu, nebo alternativně také v hotovosti na první lekci. Platební údaje vám zašleme spolu s potvrzením objednávky.

      Cena kurzu je 4 990,- Kč.

      Objednávka

      Po vyplnění online objednávky vám zavoláme, abychom se domluvili na podrobnostech vašeho kurzu včetně konkrétního trenéra a data a času vaší první lekce. Samozřejmě bude prostor i na zodpovězení jakýchkoliv vašich dalších otázek.

      Zároveň vám e-mailem spolu s potvrzením objednávky zašleme platební údaje k vašemu kurzu.

      Kurz pro jednotlivce

      4 990,- Kč


       Vyberte délku kurzu:

       Vystavit dárkový poukaz
       Souhlasím se zpracováním údajů a obchodními podmínkami.