Udělejte Váš Den ještě vyjímečnějším

Pomůžeme vám okořenit váš první novomanželský tanec. Připravíme pro vás originální choreografii svatebního tance a společně ji poctivě nacvičíme.


Délka kurzu:

Termín:

Úvodní lekce:

Přihlašování otevřeno:

Věková kategorie:

Úroveň kurzu:

6 tanečních lekcí (60 min)

Individuální

Individuální

ANO

16+

Individuální

5 990,- Kč

Koupit

Délka kurzu: 6 tanečních lekcí (60 min)

Termín: Individuální

Úvodní lekce: Individuální

Přihlašování otevřeno: ANO

Věková kategorie: 16+

Úroveň kurzu: Individuální

5 990,- Kč

Koupit

Každý pár si svůj první novomanželský tanec představuje jinak. Někdo má jasnou vizi, někdo jen matnou představu.

Během individuálního kurzu svatebního tance pomůžeme vaši představu proměnit v reálnou choreografii. Společně vytvoříme svatební tanec, na který vy ani vaši hosté nezapomenete. Postavíme vám choreografii na míru, přizpůsobenou nejen vašim přáním ale i tanečním dovednostem.

Termíny a časy jednotlivých lekcí si volíte sami, podle svých časových možností a po vzájemné dohodě s vaším trenérem.

Na první lekce si oblékněte pohodlné sportovní oblečení, které vás nebude nijak omezovat v pohybu a ve kterém se budete cítit dobře. Pánové určitě  zvolte dlouhé kalhoty.

V druhé polovině kurzu pak vaši obuv přizpůsobíme tomu, co budete mít na sobě ve svůj svatební den.

V taneční škole je k dispozici šatna, kde se můžete převléci.

Všichni naši trenéři a trenérky jsou aktivními profesionálními tanečníky nejvyšších tanečních tříd a můžete je potkat na soutěžích Taneční ligy či Mistrovstvích ČR. Zároveň mají bohatou praxi s výukou tance od začátečníků až po soutěžní taneční páry.

Konkrétního trenéra pro vás vybereme, jakmile se telefonicky dohodneme, co od svého kurzu očekáváte.

Od října 2021 všechny lekce probíhají u nás v tanečním studiu Dancebuddies ve Praze na Chodově.

Adresa studia: Jarníkova 1903, Praha 11

Jarníkova 1903, Praha 11 - Chodov

Objednávka

Po vyplnění online objednávky vám zavoláme, abychom se domluvili na podrobnostech vašeho kurzu včetně konkrétního trenéra a data a času vaší první lekce. Samozřejmě bude prostor i na zodpovězení jakýchkoliv vašich dalších otázek.

Zároveň vám e-mailem spolu s potvrzením objednávky zašleme platební údaje k vašemu kurzu.

Svatební tanec - individuální kurz

5 990,- Kč


  Vystavit dárkový poukaz
  Souhlasím se zpracováním údajů a obchodními podmínkami.

  Časté otázky


  Covid-19

  Ano, individuální kurzy probíhají bez omezení.

  Abychom vyhověli všem platným pravidlům, upravili jsme podmínky pro vstup do tanečního studia i na taneční sály. Prohlédnou si je můžete zde.

  Ano. Prodej dárkových poukazů probíhá bez změn a bez omezení. Po zaplacení kurzu vám poukaz zašleme e-mailem.

  O své taneční hodiny v žádném případě nepřijdete. Kurz se prostě přeruší na nezbytně nutnou dobu a bude pokračovat, jakmile to situace umožní a vy budete chtít znovu docházet.

  Průběh kurzu

  Na začátku první lekce se nejprve seznámíte se svým novým tanečním trenérem nebo trenérkou. Společně si popovídáte o vaší představě o vašem svatebním tanci. O tom, zda máte již vybranou konkrétní písničku, vašich předchozích tanečních zkušenostech a spoustě dalších detailů. Každý svatební tanec připravujeme na míru. Pokud si sami nebudete jistí, nevadí. Trenér vám rád poradí co je možné a reálné. No a potom už se společně pustíte do práce.

  Žádné předepsané oblečení není. Je pro nás hlavně důležité, abyste si na lekce oblékli to, v čem se budete dobře cítit a co vás nijak nebude omezovat v pohybu. Může to být tričko s jeanami, tepláky či plátěné kalhoty. Pro dámy pak také lehké šaty či legíny.

  Stejné je to s obuví. Určitě nepotřebujete polobotky, nebo boty na podpatku. Ideální jsou například sportovní boty, plátěné tenisky a tak podobně. Pokud jste ale již pokročilejší tanečníci a vlastníte taneční boty, určitě si je můžete vzít. Dejte jen pozor, aby vaše obuv, ať už bude jakákoliv, byla čistá.

  V taneční škole je k dispozici šatna, kde se můžete přezout a převléci.

  Na lekce doporučujeme přijít předstihem 5 až 10 minut tak, abyste se v klidu stihli převléknout a s úderem začátku lekce se hned mohli věnovat tanci.

  Určitě. Náročnost svatebního tance plně přizpůsobíme vašim tanečním schopnostem a kurz rozvrhneme tak, abyste po poslední lekci byli připraveni předvést a užít si svůj první tanec během vašeho velkého dne.

  Tanec může být fyzicky velmi náročnou aktivitou, ovšem záleží na vašich cílech a na vaší aktuální taneční úrovni. Na získání dovedností, které vám umožní kvalitně tančit na plesech a jiných společenských událostech, není třeba zvláštní fyzická kondice. Pro zvládnutí pokročilejších technik již ano. Obsah lekce však trenér vždy uzpůsobí vašim schopnostem.

  Tanec je fyzická aktivita, pro kterou je nezbytná hlavně bezproblémová běžná mobilita.

  Máte-li potíže s pohybem, oběhovou soustavou či dýchací ústrojím, může pro vás tanec představovat nadměrnou zátěž a riziko. Fyzická náročnost pokročilejších forem tance je přibližně srovnatelná například se zátěží při aerobiku a příbuzných aktivitách. V případě jakýchkoliv pochybností se proto poraďte se svým lékařem.

  Nestává se nám to často, ale pokud do 7 dnů po první lekci nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni, vrátíme vám bez otázek celou zaplacenou částku.

  Dárkové poukazy

  Stačí, když při vyplňování přihlášky zaškrtnete políčko „Vystavit dárkový poukaz“. Na váš email vám následně přijdou platební údaje. Jakmile platbu obdržíme, zašleme vám emailem dárkový poukaz, který můžete darovat komu chcete.

  Každý dárkový poukaz je označen unikátním PIN kódem. Pokud jste poukaz dostali a chcete si domluvit svou první lekci, stačí nás kontaktovat na email info@dancebuddies.cz a uvést PIN poukazu, a telefonní číslo, abychom se s vámi mohli spojit.

  Během krátkého hovoru se s Vámi domluvíme na podrobnostech vašeho kurzu a termínu první lekce.

  Platnost je vždy uvedena přímo na poukazu. Standardní délka platnosti jsou 3 měsíce, během kterých je třeba se s námi spojit a začít plánovat první lekci.

  V případě, že potřebujete poukaz z delší platností, uveďte to prosím do poznámky při objednávce. Platnost poukazu můžeme prodloužit až na 1 rok.

  Stejně tak, pokud byste chtěli začít svůj kurz později, než udává platnost vašeho poukazu, kontaktujte nás telefonicky nebo na email info@dancebuddies.cz. Rádi vám platnost poukazu prodloužíme až na 1 rok. Dejte si však prosím pozor, abyste o prodloužení požádali před posledním dnem platnosti poukazu.

  Pokud na dárkový poukaz spěcháte, bude nejlepší když nám zavoláte na 777 998 667. Nemůžeme to slíbit vždy, ale v urgentních případech jsme obvykle schopni poukaz zaslat během několika hodin od objednání.

  Přihlašování a platba

  Pro přihlášení na kurz, či zakoupení dárkového poukazu, použijte online přihlášku výše. Během několika minut po jejím odeslání obdržíte potvrzovací email s platebními údaji.

  Pokud máte před přihlášením jakékoliv otázky, nezdráhejte se nás kontaktovat na telefonu (+420) 777 998 667 nebo emailem na info@dancebuddies.cz.

  Během 2 pracovních dnů po odeslání přihlášky vám zavoláme na uvedené telefonní číslo, abychom se s vámi domluvili na podrobnostech kurzu, jako jsou například vaše časové preference a vaše očekávání od individuálního kurzu. Na základě těchto informací pro vás vybereme ideálního trenéra.

  Během 2 pracovních dnů po odeslání přihlášky vám zavoláme na uvedené telefonní číslo, abychom se společně domluvili na podrobnostech kurzu, jako jsou například vaše časové preference a vaše očekávání od individuálního kurzu a samozřejmě také termínu první lekce. Na základě těchto informací pro vás vybereme ideálního trenéra.

  Potom už prostě jen ve smluvený čas přijdete k nám a pustíme se do práce.

  Platba kurzu probíhá bankovním převodem. Údaje pro platbu najdete v potvrzovacím emailu, který vám zašleme ihned po přihlášení. Nezapomeňte vyplnit správný variabilní symbol.

  Platbu za individuální kurz je třeba odeslat tak, aby byla na náš účet připsána nejpozději 24 hodin před vaší první lekcí.

  Jednotlivou lekci v délce 60 minut je možné zakoupit za cenu 1 500,- Kč.

  Pokud si však zakoupíte celý kurz a po první lekci nebudete spokojeni, bez otázek vám vrátíme celou zaplacenou částku.

  Během 7 dnů po absolvování první lekce můžete požádat o vrácení zaplaceného kurzovného. Bez otázek vám vrátíme celou zaplacenou částku.

  V případě, že máte za sebou již více lekcí nebo nebo pokud byl k nákupu kurzu využit dárkový poukaz vracíme poměrnou část kurzovného pouze v případě nemožnosti pokračovat v kurzu z naší strany, způsobené například nedostupností vašeho trenéra nebo dalšími okolnostmi

  Plánování lekcí

  Taneční lekce mohou probíhat od pondělí do pátku mezi 8 a 22 hodinou.

  V případě, že byste měli zájem o čas mimo naši běžnou otevírací dobu (například brzo ráno nebo o víkendu) kontaktujte nás. Zkusíme pro vás najít trenéra, který by se vám mohl věnovat ve vámi preferovaném dni a čase.

  Po přihlášení na kurz vám nejprve zavoláme, abychom zjistili vaše časově možnosti a preference a podle nich vám vybereme ideálního trenéra nebo trenérku. Termíny a časy jednotlivých lekcí si pak domlouváte přímo se svým osobním trenérem.

  V případě, že jste dostali dárkový poukaz, napište nám prosím email na info@dancebuddies.cz a uveďte PIN dárkového poukazu a kontaktní telefon. Opět vám během 2 pracovních dnů zavoláme a domluvíme vše potřebné.

  Nejjednodušší bude kontaktovat přímo vašeho trenéra, se kterým se domluvíte na jiném termínu. Můžete nám také napsat e-mail na info@dancebuddies.cz nebo zavolat na 777 998 667.

  Upozorňujeme, že změnu termínu naplánované lekce lze bez omezení provést nejpozději 24 hodin před jejím plánovaným začátkem. 24 až 2 hodiny před začátkem lekce lze termín změnit jenom 2x za celý kurz.

  Méně než 2 hodiny před plánovaným začátkem již lekci přesunout nelze!

  Nemůžete-li se z jakéhokoliv důvodu dostavit na již naplánovanou lekci, oznamte nám to co nejdříve, abychom mohli najít jiný termín. Ideálně dejte vědět přímo vašemu trenérovi, případně nám napište na info@dancebuddies.cz nebo volejte na 777 998 667.

  Upozorňujeme, že změnu termínu naplánované lekce lze bez omezení provést nejpozději 24 hodin před jejím plánovaným začátkem. 24 až 2 hodiny před začátkem lekce lze termín změnit jenom 2 x za celý kurz.

  Méně než 2 hodiny před plánovaným začátkem již lekci přesunout nelze!

  Pro přerušení kurzu stačí kontaktovat vašeho trenéra nebo nám napsat na info@dancebuddies.cz či zavolat na 777 998 667.

  Aby výuka měla potřebný efekt, nejsou vhodné příliš dlouhé pauzy mezi jednotlivými lekcemi. Proto je třeba kurz dokončit nejpozději do 6 měsíců od první lekce.

  Cesta k nám

  Od října 2021 se naše taneční studio se nachází na adrese Jarníkova 1903 v Praze na Chodově.

  Vchod do tanečního studia se nachází z volně přístupného dvora, kde ho nemůžete minout.

  Zaparkovat můžete bezplatně v ulicích v okolí tanečního studia nebo v 350 metrů vzdáleném nákupním centru Westfield Chodov (3 hodiny parkování zdarma).

  350 metrů od tanečního studia se nachází stanice metra „C“ Chodov, stejně jako zastávka autobusů linek 115, 135, 154, 177 a 197.