Vyberte si poukaz


Jakýkoliv z našich tanečních kurzů můžete také koupit jako originální dárek pro někoho ze svých blízkých.
Připravili jsme pro vás tři typy dárkových poukazů. Rozhodněte se podle toho, zda chcete koupit konkrétní kurz, nechat jeho výběr na obdarovaném, či darovat finanční částku.

Ihned po dokončení objednávky obdržíte e-mailem PDF dárkový poukaz, který můžete věnovat pod stromeček, k narozeninám, výročí, nebo prostě jen tak...

Klasický poukaz

Klasický dárkový poukaz na konkrétní kurz z naší nabídky. Vhodný pro všechny, kteří přesně vědí, jaký kurz v jakém termínu chtějí darovat.

 • Vázán ke konkrétnímu kurzu
 • Hodnota poukazu vždy 100 % ceny kurzu
 • Platnost do termínu zahájení kurzu
 • Rezervace místa v kurzu

Flexibilní poukaz

Flexibilní dárkový poukaz na konkrétní typ kurzu, kde si obdarovaný sám vybere konkrétní termín. Vhodné pokud víte, jaký kurz chcete darovat, ale neznáte časové možnosti obdarovaného.

 • Vázán ke konkrétnímu typu kurzu (např. Latino Fitness)
 • Výběr termínu na obdarovaném
 • Hodnota poukazu vždy 100 % ceny kurzu
 • Platnost 12 měsíců

Kreditní poukaz

Vybíráte pouze peněžní hodnotu poukazu, ale výběr termínu a typu kurzu necháte na obdarovaném. Ideální pokud chcete darovat taneční zážitek, ale neznáte přesné preference a časové možnosti toho, pro koho dárek vybíráte.

 • Lze využít na kterýkoliv kurz
 • Hodnota poukazu už od 1 000,- Kč
 • Platnost 12 měsíců
 • Maximální flexibilita

Jak objednat a využít

Vyberte si kterýkoliv kurz z naší nabídky podobně, jako byste se chtěli přihlásit sami a v přihlášce vyber pole „Nakupuji: jako dárek“. Obdarovaný je na kurz přihlášen automaticky, stačí tedy dorazit na první lekci.

Jak objednat a využít

U volby termínů kurzu klikněte na možnost „Flexibilní poukaz“. Obdarovaný pak vytvoří novou přihlášku, kde si vybere konkrétní termín a zadá kód poukazu. Platit nic nebude.

Jak objednat a využít

Vyberte si kterýkoliv kurz z naší nabídky podobně, jako byste se chtěli přihlásit sami a v přihlášce vyber pole „Nakupuji: jako dárek“. Obdarovaný je na kurz přihlášen automaticky, stačí tedy dorazit na první lekci.

Vyberte si poukaz


Jakýkoliv z našich tanečních kurzů můžete také koupit jako originální dárek.

Vybrat si můžete ze tří typů dárkových poukazů.

Ihned po dokončení objednávky obdržíte e-mailem PDF dárkový poukaz, který můžete věnovat pod stromeček, k narozeninám, výročí, nebo prostě jen tak...

Taneční kurz jako dárek


Vybrat si můžete ze tří typů dárkových poukazů. Darovat můžete konkrétní individuální nebo skupinový kurz, flexibilní poukaz na konkrétní typ kurzu (např. Taneční pro dospělé), kde necháte výběr termínu na obdarovaném nebo poukaz vybranou finanční částku, které pak obdarovaný může využít na kterýkoliv z produktů v naší nabídce.

Poukazy objednáte online. Po zaplacení Vám během několika minut zašleme emailem PDF s dárkovým certifikátem, kterým můžete někomu udělat radost.

Flexibilní poukazy


Zvolte typ kurzu a výběr termínu nechte na obdarovaném!

Flexibilní poukazy


Zvolte typ kurzu a výběr termínu nechte na obdarovaném!

High-Heels 1
High Heels
2 690 

Koupit poukaz

Bachayoga
2 690 

Koupit poukaz

Ladies Salsa & Bachata
2 690 

Koupit poukaz

Latino Fitness
Latino Fitness
2 690 

Koupit poukaz

Kurz společenských tanců pro dospělé
4 690 

Koupit poukaz

Kde nás najdete?

Od října 2021 všechny lekce probíhají u nás v tanečním studiu Dancebuddies ve Praze na Chodově.

Adresa studia: 

Jarníkova 1903/35
Praha 11 – Chodov

Jarníkova 1903/35, Praha 11 - Chodov

Dancebuddies Blog


Výuková taneční videa a články ze světa tance.

Dancebuddies blog

Naši trenéři


Časté otázky


Obecné otázky

Učíme společenský a sportovní tanec formou individuálních kurzů  a skupinových tanečních kurzech.

V individuálních kurzech se na rozdíl od běžných kurzů trenér věnuje pouze vám. Díky tomu se můžete zlepšovat mnohonásobně rychleji.

Ve skupinových kurzech zase zažijete neopakovatelnou atmosféru a užijete si spoustu zábavy!

Učíme všechny párové standardní a latinskoamerické tance.

Standardní tance: Waltz, Valčík, Tango, Slowfox, Quickstep, Polka

Latinskoamerické tance: Cha-cha, Jive, Samba, Rumba, Paso Doble, Salsa

Karibské tance: Salsa, Bachata

Od října 2021 k výuce využívá zcela nové sály Dancebuddies tanečního studia na adrese Jarníkova 1903 v Praze na Chodově.

Taneční kurzy pro dospělé pořádáme také v Kulturním domě v Čelákovicích.

Spolupracujeme s více lektory mezi které jsou kurzy rozdělovány na základě jejich momentální dostupnosti.

Každý z našich lektorů je aktivním profesionálním tanečníkem jedné ze dvou nejvyšších tanečních tříd a zároveň zkušeným lektorem.

Většina našich klientů si o sobě na začátku myslí, že jsou dřeva.

Ve skutečnosti v tanci na přirozeném talentu záleží jen velice málo. Mnohem důležitější je chuť se něčemu naučit a ochota nad tancem trochu přemýšlet.

V našich kurzech vás nebudeme učit jen kroky, ale také vysvětlíme, jak je správně tančit. A právě tyto základy taneční techniky způsobí, že na příští taneční akci budou všichni obdivovat váš „talent“.

Přihlašování a platba

Pro přihlášení do kteréhokoliv typu kurzu vyplňte online objednávku na těchto webových stránkách.

Alternativně nám můžete také napsat email na info@dancebuddies.cz nebo zavolat na číslo 777 998 667.

Platba probíhá bankovním převodem na účet 262102621/0600. V případě individuálního kurzu musí být platba za kurz připsána na našem bankovním účtu nejpozději v den konání první lekce. V případě skupinového kurzu je třeba platbu provést do 7 dnů od data objednávky.

V případě individuální kurzu musí být platba za kurz  připsána na našem bankovním účtu nejpozději v den konání první lekce. V případě skupinového kurzu je třeba platbu provést do 7 dnů od data objednávky.

V případě, že chcete kurzem někoho obdarovat, stačí v rezervačním formuláři zaškrtnou políčko „Vystavit dárkový poukaz“. Po obdržení platby Vám zašleme dárkový poukaz s unikátním kódem ve formátu PDF na Vámi uvedený email.

V případě, že náš individuální kurz nesplní vaše očekávání, můžete po absolvování první lekce požádat o vrácení peněz. Bez dalších otázek vám bude vrácena celá zaplacená částka.

U skupinových kurzů, či máte-li za sebou už více individuálních lekcí, kurzovné vracíme v případě nemožnosti pokračovat v kurzu z naší strany, způsobené například nedostupností vašeho trenéra nebo dalšími okolnostmi.

Plánování lekcí

Termíny a časy jednotlivých hodin maximálně přizpůsobíme vašim časovým možnostem. Můžete si tak vybrat, kdy se vaše hodiny budou konat.

Lekce mohou probíhat od pondělí do neděle mezi 8 a 22 hodinou.

Po objednání kurzu vám zavoláme a na základě vašich časových možností a dalších požadavků vybereme vhodného trenéra. Termíny a časy jednotlivých lekcí si poté budete domlouvat přímo s vaším trenérem.

Nejjednodušší bude kontaktovat přímo vašeho trenéra, se kterým se domluvíte na jiném termínu. Můžete nám také napsat e-mail na info@dancebuddies.cz nebo zavolat na 777 998 667.

Upozorňujeme, že změnu termínu naplánované lekce lze bez omezení provést nejpozději 24 hodin před jejím plánovaným začátkem. 24 až 2 hodiny před začátkem lekce lze termín změnit jenom 2x za celý kurz.

Méně než 2 hodiny před plánovaným začátkem již lekci přesunout nelze!

Nemůžete-li se z jakéhokoliv důvodu dostavit na již naplánovanou lekci, oznamte nám to co nejdříve, abychom mohli najít jiný termín. Ideálně dejte vědět přímo vašemu trenérovi, případně nám napište na info@dancebuddies.cz nebo volejte na 777 998 667.

Upozorňujeme, že změnu termínu naplánované lekce lze bez omezení provést nejpozději 24 hodin před jejím plánovaným začátkem. 24 až 2 hodiny před začátkem lekce lze termín změnit jenom 2 x za celý kurz.

Méně než 2 hodiny před plánovaným začátkem již lekci přesunout nelze!

Pro přerušení kurzu stačí kontaktovat vašeho trenéra nebo nám napsat na info@dancebuddies.cz či zavolat na 777 998 667.

Aby výuka měla potřebný efekt, nejsou vhodné příliš douhé pauzy mezi jednotlivými lekcemi. Proto je třeba kurz dokončit nejpozději do 6 měsíců od první lekce.

V průběhu kurzu

Na začátku lekce společně s trenérem proberete vaše dosavadní taneční zkušenosti a vaši představu o tom, kam byste se chtěli posunout. Na základě vašich cílů a možností vám trenér připraví program na míru, který může zahrnovat výuku kroků a variací, trénink taneční techniky či nácvik konkrétní choreografie.

Naše kurzy nemají žádný předepsaný dresscode, proto si oblečte něco, v čem se cítíte pohodlně a co vás nijak neomezuje v pohybu.

Doporučujeme proto sportovní oblečení, například tričko a tepláky, v případě dam také legíny či sukně s délkou maximálně pod kolena.

Pro účely výuky nedoporučujeme nosit společenskou obuv nebo boty s podpatky (s výjimkou speciální taneční obuvi). Doporučujeme měkkou sportovní obuv, např. tenisky nebo kecky, popřípadě speciální taneční obuv.

Tanec může být fyzicky velmi náročnou aktivitou, ovšem záleží na vašich cílech. Na získání dovedností, které vám umožní kvalitně tančit na plesech a jiných společenských událostech, není třeba zvláštní fyzická kondice. Pro zvládnutí pokročilejších technik již ano. Obsah lekce však trenér vždy uzpůsobí vašim schopnostem.

Tanec je fyzická aktivita, pro kterou je nezbytná hlavně bezproblémová běžná mobilita.

Máte-li potíže s pohybem, oběhovou soustavou či dýchací ústrojím, může pro vás tanec představovat nadměrnou zátěž a riziko. Fyzická náročnost pokročilejších forem tance je přibližně srovnatelná například se zátěží při aerobiku a příbuzných aktivitách. V případě jakýchkoliv pochybností se proto poraďte se svým lékařem.

Ozvěte se nám


Máte otázku, problém nebo třeba nějaké speciální přání? Dejte nám o něm vědět! Můžete zavolat, napsat e-mail nebo prostě vyplnit kontaktní formulář.

(+420) 777 998 667
info@dancebuddies.cz

  Souhlasím se zpracováním údajů.