Taneční kurz jako dárek


Jakýkoliv z našich tanečních kurzů můžete také koupit jako originální dárek pro někoho ze svých blízkých. Připravíme pro vás dárkový poukaz, který můžete věnovat pod stromeček, k narozeninám, výročí, nebo prostě jen tak…

Koupit poukaz

Jak to funguje?


Vybrat si můžete ze dvou typů dárkových poukazů. Darovat můžete konkrétní individuální nebo skupinový kurz, nebo flexibilní poukazy s vámi vybranou hodnotou, které pak obdarovaný může využít na kterýkoliv z produktů v naší nabídce.

Poukazy objednáte online. Po jeho zaplacení Vám do 2 pracovních dnů zašleme emailem PDF s dárkovým certifikátem, kterým můžete někomu udělat radost.

Koupit poukaz

Vyberte si poukaz

Připravili jsme pro vás dva typy dárkových poukazů. Rozhodněte se podle toho, zda chcete koupit konkrétní kurz, nebo nechat jeho výběr na obdarovaném.


Flexibilní poukaz

Vybíráte pouze peněžní hodnotu poukazu, ale výběr termínu a typu kurzu necháte na obdarovaném. Ideální pokud chcete darovat taneční zážitek, ale neznáte přesné preference a časové možnosti toho, pro koho dárek vybíráte.

Klasický poukaz

Klasický dárkový poukaz na konkrétní kurz z naší nabídky. Vhodný pro všechny, kteří přesně vědí, jaký kurz chtějí darovat.

 • Lze využít na kterýkoliv kurz
 • Hodnota poukazu už od 1 000,- Kč
 • Platnost 12 měsíců
 • Maximální flexibilita
Koupit
 • Vázán ke konkrétnímu kurzu
 • Hodnota poukazu vždy 100 % ceny kurzu
 • Platnost až 12 měsíců
 • Rezervace místa v kurzu
Koupit

Vyberte si poukaz

Připravili jsme pro vás dva typy dárkových poukazů. Rozhodněte se podle toho, zda chcete koupit konkrétní kurz, nebo nechat jeho výběr na obdarovaném.


Flexibilní poukaz

Vybíráte pouze peněžní hodnotu poukazu, ale výběr termínu a typu kurzu necháte na obdarovaném. Ideální pokud chcete darovat taneční zážitek, ale neznáte přesné preference a časové možnosti toho, pro koho dárek vybíráte.

 • Lze využít na kterýkoliv kurz
 • Hodnota poukazu už od 1 000,- Kč
 • Platnost 12 měsíců
 • Maximální flexibilita
Koupit

Klasický poukaz

Klasický dárkový poukaz na konkrétní kurz z naší nabídky. Vhodný pro všechny, kteří přesně vědí, jaký kurz chtějí darovat.

 • Vázán ke konkrétnímu kurzu
 • Hodnota poukazu vždy 100 % ceny kurzu
 • Platnost až 12 měsíců
 • Rezervace místa v kurzu
Koupit

Objednávka

Flexibilní dárkový poukaz si můžete objednat online pomocí této objednávky. Stačí uvést kontaktní údaje a vybrat výši dárkového poukazu.

Po vyplnění online objednávky vám na uvedený email zašleme platební údaje k vybranému dárkovému poukazu. Do dvou pracovních dnů od zaplacení objednávky Vám na uvedený email zašleme PDF s dárkovým certifikátem.

Flexibilní dárkový poukaz


  Hodnota poukazu:

  Souhlasím se zpracováním údajů a obchodními podmínkami.

  Klasické poukazy

  Vyberte si kterýkoliv kurz z naší nabídky a při vyplňování objednávky zaškrtněte volbu "vystavit dárkový poukaz".


  Kde učíme?


  Od října 2021 naše taneční lekce probíhají v novém tanečním studiu v Praze na Chodově, jen 350 metrů od stanice metra C a obchodní centra Westfield Chodov.

  K dispozici jsou pro vás 2 moderní taneční sály o celkové ploše 250 metrů čtverečních.

  Taneční studio Dancebuddies


  Jarníkova  1903
  Praha Chodov

  Pronájem sálů

  Dancebuddies Blog


  Výuková taneční videa a články ze světa tance.

  Dancebuddies blog

  Naši trenéři


  Časté otázky


  Obecné otázky

  Učíme společenský a sportovní tanec formou individuálních kurzů  a skupinových tanečních kurzech.

  V individuálních kurzech se na rozdíl od běžných kurzů trenér věnuje pouze vám. Díky tomu se můžete zlepšovat mnohonásobně rychleji.

  Ve skupinových kurzech zase zažijete neopakovatelnou atmosféru a užijete si spoustu zábavy!

  Učíme všechny párové standardní a latinskoamerické tance.

  Standardní tance: Waltz, Valčík, Tango, Slowfox, Quickstep, Polka

  Latinskoamerické tance: Cha-cha, Jive, Samba, Rumba, Paso Doble, Salsa

  Karibské tance: Salsa, Bachata

  Od října 2021 k výuce využívá zcela nové sály Dancebuddies tanečního studia na adrese Jarníkova 1903 v Praze na Chodově.

  Taneční kurzy pro dospělé pořádáme také v Kulturním domě v Čelákovicích.

  Spolupracujeme s více lektory mezi které jsou kurzy rozdělovány na základě jejich momentální dostupnosti.

  Každý z našich lektorů je aktivním profesionálním tanečníkem jedné ze dvou nejvyšších tanečních tříd a zároveň zkušeným lektorem.

  Většina našich klientů si o sobě na začátku myslí, že jsou dřeva.

  Ve skutečnosti v tanci na přirozeném talentu záleží jen velice málo. Mnohem důležitější je chuť se něčemu naučit a ochota nad tancem trochu přemýšlet.

  V našich kurzech vás nebudeme učit jen kroky, ale také vysvětlíme, jak je správně tančit. A právě tyto základy taneční techniky způsobí, že na příští taneční akci budou všichni obdivovat váš „talent“.

  Přihlašování a platba

  Pro přihlášení do kteréhokoliv typu kurzu vyplňte online objednávku na těchto webových stránkách.

  Alternativně nám můžete také napsat email na info@dancebuddies.cz nebo zavolat na číslo 777 998 667.

  Platba probíhá bankovním převodem na účet 262102621/0600. V případě individuálního kurzu musí být platba za kurz připsána na našem bankovním účtu nejpozději v den konání první lekce. V případě skupinového kurzu je třeba platbu provést do 7 dnů od data objednávky.

  V případě individuální kurzu musí být platba za kurz  připsána na našem bankovním účtu nejpozději v den konání první lekce. V případě skupinového kurzu je třeba platbu provést do 7 dnů od data objednávky.

  V případě, že chcete kurzem někoho obdarovat, stačí v rezervačním formuláři zaškrtnou políčko „Vystavit dárkový poukaz“. Po obdržení platby Vám zašleme dárkový poukaz s unikátním kódem ve formátu PDF na Vámi uvedený email.

  V případě, že náš individuální kurz nesplní vaše očekávání, můžete po absolvování první lekce požádat o vrácení peněz. Bez dalších otázek vám bude vrácena celá zaplacená částka.

  U skupinových kurzů, či máte-li za sebou už více individuálních lekcí, kurzovné vracíme v případě nemožnosti pokračovat v kurzu z naší strany, způsobené například nedostupností vašeho trenéra nebo dalšími okolnostmi.

  Plánování lekcí

  Termíny a časy jednotlivých hodin maximálně přizpůsobíme vašim časovým možnostem. Můžete si tak vybrat, kdy se vaše hodiny budou konat.

  Lekce mohou probíhat od pondělí do neděle mezi 8 a 22 hodinou.

  Po objednání kurzu vám zavoláme a na základě vašich časových možností a dalších požadavků vybereme vhodného trenéra. Termíny a časy jednotlivých lekcí si poté budete domlouvat přímo s vaším trenérem.

  Nejjednodušší bude kontaktovat přímo vašeho trenéra, se kterým se domluvíte na jiném termínu. Můžete nám také napsat e-mail na info@dancebuddies.cz nebo zavolat na 777 998 667.

  Upozorňujeme, že změnu termínu naplánované lekce lze bez omezení provést nejpozději 24 hodin před jejím plánovaným začátkem. 24 až 2 hodiny před začátkem lekce lze termín změnit jenom 2x za celý kurz.

  Méně než 2 hodiny před plánovaným začátkem již lekci přesunout nelze!

  Nemůžete-li se z jakéhokoliv důvodu dostavit na již naplánovanou lekci, oznamte nám to co nejdříve, abychom mohli najít jiný termín. Ideálně dejte vědět přímo vašemu trenérovi, případně nám napište na info@dancebuddies.cz nebo volejte na 777 998 667.

  Upozorňujeme, že změnu termínu naplánované lekce lze bez omezení provést nejpozději 24 hodin před jejím plánovaným začátkem. 24 až 2 hodiny před začátkem lekce lze termín změnit jenom 2 x za celý kurz.

  Méně než 2 hodiny před plánovaným začátkem již lekci přesunout nelze!

  Pro přerušení kurzu stačí kontaktovat vašeho trenéra nebo nám napsat na info@dancebuddies.cz či zavolat na 777 998 667.

  Aby výuka měla potřebný efekt, nejsou vhodné příliš douhé pauzy mezi jednotlivými lekcemi. Proto je třeba kurz dokončit nejpozději do 6 měsíců od první lekce.

  V průběhu kurzu

  Na začátku lekce společně s trenérem proberete vaše dosavadní taneční zkušenosti a vaši představu o tom, kam byste se chtěli posunout. Na základě vašich cílů a možností vám trenér připraví program na míru, který může zahrnovat výuku kroků a variací, trénink taneční techniky či nácvik konkrétní choreografie.

  Naše kurzy nemají žádný předepsaný dresscode, proto si oblečte něco, v čem se cítíte pohodlně a co vás nijak neomezuje v pohybu.

  Doporučujeme proto sportovní oblečení, například tričko a tepláky, v případě dam také legíny či sukně s délkou maximálně pod kolena.

  Pro účely výuky nedoporučujeme nosit společenskou obuv nebo boty s podpatky (s výjimkou speciální taneční obuvi). Doporučujeme měkkou sportovní obuv, např. tenisky nebo kecky, popřípadě speciální taneční obuv.

  Tanec může být fyzicky velmi náročnou aktivitou, ovšem záleží na vašich cílech. Na získání dovedností, které vám umožní kvalitně tančit na plesech a jiných společenských událostech, není třeba zvláštní fyzická kondice. Pro zvládnutí pokročilejších technik již ano. Obsah lekce však trenér vždy uzpůsobí vašim schopnostem.

  Tanec je fyzická aktivita, pro kterou je nezbytná hlavně bezproblémová běžná mobilita.

  Máte-li potíže s pohybem, oběhovou soustavou či dýchací ústrojím, může pro vás tanec představovat nadměrnou zátěž a riziko. Fyzická náročnost pokročilejších forem tance je přibližně srovnatelná například se zátěží při aerobiku a příbuzných aktivitách. V případě jakýchkoliv pochybností se proto poraďte se svým lékařem.

  Ozvěte se nám


  Máte otázku, problém nebo třeba nějaké speciální přání? Dejte nám o něm vědět! Můžete zavolat, napsat e-mail nebo prostě vyplnit kontaktní formulář.

  (+420) 777 998 667
  info@dancebuddies.cz

   Souhlasím se zpracováním údajů.

   Kde nás najdete?

   Od října 2021 všechny lekce probíhají u nás v tanečním studiu Dancebuddies ve Praze na Chodově.

   Adresa studia: 

   Jarníkova 1903/35
   Praha 11 – Chodov

   Jarníkova 1903/35, Praha 11 - Chodov