Podrobnosti o platbách

Způsoby platby

Kurz můžete zaplatit platební kartou, bankovním převodem, nebo si vybrat některý ze způsobů odložené platby (Twisto) nebo platby na splátky.

Platba kartou

Platba kartou je nejpoužívanější platební metoda. Platební brána Comgate podporuje karty Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro.

Po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu Comgate, kde zadáte údaje o své platební kartě. V případě potřeby můžete dále být požádáni o dvoufaktorovou autorizaci platby pomocí systému 3D Secure.

Platba probíhá na externí zabezpečené platební bráně. To znamená, že Dancebuddies v žádném okamžiku nedisponuje žádnými údaji o vaší platební kartě.

Online bankovní převod

Online bankovní převod je platba prostřednictvím internetového bankovnictví s okamžitým potvrzením úhrady.

  1. Ze seznamu bank si vyberete svou banku.
  2. Po výběru banky máte možnost zaplatit platbu prostřednictvím QR kódu, nebo kliknete na „Zaplatit v internetovém bankovnictví“  a budete přesměrováni do internetového bankovnictví.
  3. Po přihlášení do online bankovnictví se zobrazí předvyplněný platební příkaz. V tomto příkazu není možné změnit částku, variabilní symbol ani banku příjemce.
  4. Po zaplacení dojde k přesměrování zpět na naše stránky, kde uvidíte potvrzení o dokončené objednávce.

Platba probíhá na externí zabezpečené platební bráně. To znamená, že Dancebuddies v žádném okamžiku nedisponuje žádnými údaji o vašem bankovním účtu.

Standardní bankovní převod

Jedná se o klasickou platbu bankovním převodem, kdy vám po odeslání objednávky zašleme e-mailem číslo našeho bankovního účtu, na který je třeba platbu poukázat.

Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky, které je v tomto e-mailu rovněž uvedeno.

Ve většině případů dojde k připsání peněz na náš účet nejpozději následující pracovní den po jejich odeslání, vyjímečně však převod může trvat až tři pracovní dny. Objednávku vám pak následně potvrdíme jako dokončenou do dvou pracovních dnů od připsání platby na náš účet.

Apple Pay | Google Pay

Apple Pay i Google Pay jsou metody, při nichž zákazník platí kartou uloženou v Peněžence Apple, resp. Peněžence Google. Není zde zapotřebí opisovat číslo karty ani další údaje.

Odložené platby

Odložená platba vám umožňuje odložit úhradu nákupu až o několik dnů. My vám však objednávku potvrdíme okamžitě. Nabízíme pro vás odloženou platbu ve spolupráci s Twisto a Raiffeisenbank (PlatímPak).

Platební metoda Twisto Pay vám umožňuje nakoupit teď a zaplatit do 30 dnů. A to zdarma. Schválení platby proběhne do několika vteřin. O úspěšném ověření budete informován e-mailem od Twisto spolu s informacemi k úhradě dlužné částky.

Platební metoda PlatímPak od Raiffeisenbank vám umožňuje odložit si úhradu nákupu až o 30 dnů a následně buď uhradit, nebo rozložit platbu do splátek. Odložení platby až o 30 dnů je bezúročné.

Nákup na splátky

Platbu kurzu je možné si rozložit na několik splátek. Objednávku vám přitom potvrdíme okamžitě. Vybrat si můžete z těchto variant:

Nákup na třetiny – Twisto
Rozložte si svoji platbu na tři měsíční splátky. Minimální celková hodnota objednávky je 1500 Kč, maximální hodnota se řídí obchodními podmínkami společnosti Twisto. První splátku je možné provést pouze kartou, poté si můžete nastavit automatické stržení dalších dvou splátek, případně upozornění na jejich termín e-mailem nebo SMS.

Cofidis – splátkový prodej
Splátkový prodej pro nás zajišťuje společnost Cofidis. Sami si můžete zvolit výši i počet splátek. Minimální hodnota objednávky je 2 000,- Kč. Dobu splácení si můžete nastavit na 6, 12, 24 nebo 36 měsíců.

Poskytovatel platební brány

Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

www.comgate.cz/cz/platebni-brana