Taneční kurzy Dancebuddies

Řád tanečních kurzů pro mládež

Děkujeme, že jste si vybrali právě taneční kurz pořádaný naším tanečním studiem Dancebuddies. 

Níže naleznete všechny potřebné a důležité informace týkající se našich tanečních pro mládež.

Kurz pro mládež se skládá z 10 základních lekcí v délce 120 minut (součástí je 20 minutová přestávka, dále 2 prodloužených lekcí v délce 3,5 hodin a závěrečného věnečku, který je veden formou velkého plesu s živou kapelou.

 1. Prodloužená = S výrobky
 • pánové vyrábí dívkám ozdobu na šaty
 • dámy připravují pánům motýlka nebo kravatu

Výrobky mohou být různého tvaru, materiálu a velikosti 

 1. Prodloužená = Maškarní 
 • popusťte uzdu fantazii a dejte si záležet s přípravou o něco víc, než jen škrabošku přes oči

 

1. Přihlášky na kurz

Přihlášky na kurzy probíhají přes naše webové stránky https://www.dancebuddies.cz v záložce vybraného kurzu.

Přihlásit je možné jednotlivě, nebo i ve větší skupině.

 

2. Platby

Kurz je možné zaplatit platební kartou, bankovní převodem, nebo si vybrat některý ze způsobů odložené platby (Twisto) nebo platby na splátky.

Poskytovatelem platební brány je společnost ComGate Payments, a.s.

https://www.dancebuddies.cz/platba-podrobne-informace/

 

3. Termíny a jejich změny

Termíny lekcí Vámi vybraného kurzu jsou pevně stanoveny a nelze je měnit ani nahrazovat. Rozpis jednotlivých lekcí naleznete na webových stránkách https://www.dancebuddies.cz v záložce vybraného kurzu a dále na průkazce účastníka či gardence.

Taneční studio si vyhrazuje možnost v případě závažného důvodu (např. nemoc lektora,  provozní důvody tanečního sálu) změnit termín jakékoliv lekce. Tato změna bude účastníkům oznámena prostřednictvím e-mailu zaslaného na e-mailovou adresu uvedenou při objednání kurzu.

 

4. Zrušení kurzu a storno podmínky

Stornovat přihlášku je možné pomocí e-mailu na adresu: info@dancebuddies.cz.

Do e-mailu nezapomeňte uvést číslo objednávky, případně jména účastníků.  

Na storno zaplacené přihlášky se vztahují následující storno poplatky:

 

Termín zrušení přihlášky Storno poplatek
30 a více dnů před začátkem kurzu: 0 %
29 až 14 dnů před začátkem kurzu: 35 %
Méně než 14 dnů před začátkem kurzu: 100 %

Bližší informace o podmínkách a vrácení peněz naleznete v našich všeobecných obchodních podmínkách: https://www.dancebuddies.cz/obchodni-podminky-2023/

 

5. Obecné informace

Vstup na lekce je umožněn za splnění uvedených podmínek v tomto tanečním řádu.

Jste-li účastníkem kurzu, jsou pro vás závazná nejen obecná společenská pravidla, ale i pokyny vyučujícího a jeho spolupracovníků. Opakované hrubé přestupky mohou být důvodem k vyloučení z kurzu bez nároku na náhradu kurzovného.

Vhodné oblečení na každou lekci naleznete níže v těchto pravidlech. Taneční kurz je společenskou událostí, proto zároveň předpokládáme, že věnujete náležitou péči všem aspektům svého vzhledu, jako je úprava vlasů, vousů, nehtů a také vhodně zvolené líčení.

I společenský tanec je náročnou fyzickou aktivitou, buďme tedy k sobě ohleduplní a mimo bot na přezutí mějte u sebe deodorant / vůni pro případ potřeby.

Žvýkačka v průběhu lekce není vhodným společenským doplňkem.

Používání mobilního telefonu v průběhu výuky je zakázáno. Telefon přepněte to tichého režimu a vyjma vážných důvodu jej nepoužívejte.  

Svrchní oblečení a zavazadla si odložte v šatně, která v některých kurzech může být zpoplatněna. Do sálů prosím nenoste kabáty, bundy a jakákoliv zavazadla s výjimkou dámské kabelky. V šatně lze samozřejmě bez problémů uložit také boty na přezutí.

Všem účastníkům kurzu bez ohledu na věk je zakázána konzumace alkoholických nápojů v průběhu tanečního kurzu. Do prostor tanečního sálu nebude umožněn vstup osob viditelně pod vlivem alkoholu nebo osob pod vlivem omamných či psychotropních látek.

Na všech lekcích tanečního kurzu bude možné zakoupit nápoje a drobné občerstvení. 

Do sálu není dovoleno vznášet vlastní jídlo a divákům ani vlastní nápoje. V celém areálu tanečního sálu je zakázáno kouření, používání elektronických cigaret nebo zařízení na nahřívání tabáku.

V případě jakýchkoliv dotazů, které nebude možno uspokojivě zodpovědět přímo na lekci, kontaktujte nás prosím telefonicky (+420) 777 998 667 nebo e-mailem: info@dancebuddies.cz 

 

6. Předepsané oblečení pro účastníky kurzu

 

Celý taneční kurz bude probíhat ve společenském oblečení.

6.1. Pánové

 • Základní / Prodloužené lekce: Černý nebo tmavě modrý oblek, světlá jednobarevná košile, motýlek nebo kravata, černé nebo hnědé šněrovací společenské boty. Nevyžadujeme bílé rukavice.
 • Závěrečný ples: Černý nebo tmavě modrý oblek, bílá košile bez vzorů, motýlek nebo kravata, černé či hnědé šněrovací společenské boty.

 

6.2. Dámy

 • Základní lekce: Společenské šaty / halenka a sukně nebo společenské kalhoty. Společenská obuv. Doporučujeme obuv s plnou špičkou a patou na menším podpatku z důvodu bezpečnosti proti ukopnutí palce či podvrtnutí kotníku.
 • Prodloužené lekce: Dlouhé společenské šaty pod kolena, společenská obuv.
 • Věneček: Dlouhé společenské šaty světlé barvy v délce ke kotníkům, společenská obuv.

 

6.3. Diváci

 • Pánové: Společenský oblek, společenská košile, společenské boty, kravata není podmínkou.
 • Dámy: Společenské večerní šaty nebo sukně a halenka či společenské kalhoty.

 

Rádi bychom Vás upozornili, že bez vhodného oblečení nebude účastníkům ani divákům umožněn vstup na taneční sál.

 

7. Vstup na lekce – účastníci

 

7.1. Průkazky

Na první lekci je třeba se dostavit s předstihem cca 30 minut. Před zahájením první lekce bude každému z účastníků předána průkazka účastníka, která bude sloužit jako vstupenka po celý zbytek tanečního kurzu, s výjimkou závěrečného plesu. Průkazky budou předány každému z účastníků oproti jejich podpisu.

Průkazka účastníka je nepřenosná, její zneužití může mít za následek vyloučení z kurzu bez náhrady.

V případě ztráty nebo jakéhokoliv poškození, Vám pak bude na požádání vystavena průkazka nová, a to za poplatek 100,- Kč.

 

7.2. Dochvilnost 

Na lekce se prosím dostavujte včas, a to s dostatečným předstihem. Taneční sál Vám je k dispozici vždy 30 minut před začátkem lekce.

Přijdete-li bez předchozí omluvy pozdě na jakoukoli lekci, drobný trest Vás nemine.

 

7.3. Dřívější odchod

Účastníci tanečních pro mládež nemohou odcházet v průběhu výuky. Pokud je z jakéhokoliv důvodu předčasný odchod nutný, prosíme rodiče o krátké písemné sdělení.

7.4 Absence na lekcích

Pokud se stane, že se nějaké lekce nemůžete zúčastnit, např. ze zdravotních důvodů, tyto bohužel nekompenzujeme.  V případě Vaší neúčasti na dané lekci, tato bez náhrady propadá.

 

7.5 Doučování

Abyste však dohnali to, co jsme se v předchozí lekci naučili, máte možnost na další lekci dorazit o 20 minut dříve, kde se Vám pokusíme individuálně věnovat, tak abyste dohnali vše, co jste zameškali.

Tento časový prostor pro doučování je samozřejmě poskytnut všem, bez ohledu na účast / neúčast na předešlé lekci. Pokud Vám tedy není cokoliv jasné, či potřebujete s něčím poradit, jsme tu pro Vás.

 

8. Vstup na lekce  pro diváky

 

8.1. Vstup na základní lekce

Všechny lekce jsou přístupné pro diváky z řad veřejnosti.

Ceny vstupného na jednotlivé lekce včetně prodloužených a závěrečného plesu naleznete v záložce daného kurzu na našich webových stránkách.  

Vstupenky na základní lekce je možné zakoupit pouze na místě v hotovosti.

Děti do 10 let mají vstup zdarma (v případě prodloužených a závěrečného věnečku bez nároku na místo k sezení).

 

8.2. Vstup na prodloužené lekce a vstup na ples

Vstupenky na prodloužené lekce bude možné zakoupit na všech základních lekcí s výjimkou úvodní lekce a případně také přímo na místě v den prodloužené,  a to až do vyprodání kapacity sálu.

Vstupenky na závěrečný ples budou v prodeji na první prodloužené a na všech následujících lekcích tanečního kurzu. Pro každého z účastníků rezervujeme určitý počet vstupenek.  

Bližší informace naleznete v záložce daného kurzu na našich webových stránkách.  

8.3. Gardenky

Každý z účastníků si až do 5. lekce může zakoupit jednu Gardenku pro doprovod za cenu 500,- Kč. 

Gardenka je přenosná a slouží jako vstupenka na všechny základní lekce a také jako rezervace vstupenky na obě prodloužené lekce a na závěrečný ples. 

Držitelé Gardenek si mohou rezervované vstupenky zakoupit na poslední základní lekci předcházející lekci prodloužené. 

Rezervovanou vstupenku na závěrečný ples je možné zakoupit nejpozději do první přestávky na 2. prodloužené lekci.

V případě ztráty nebo jakéhokoliv poškození, Vám bude na požádání vystavena gardenka nová, a to za poplatek 100,- Kč.

9. Fotografie

 

9.1. Společné fotografie

V rámci kurzu probíhá společné focení účastníků. 

Fotografie lze objednat při zakoupení kurzu, či dodatečně přímo na taneční lekci, nejpozději však 1 taneční lekci po uskutečněném focení. Cena 1 ks fotografie je 100 Kč. Následné objednání fotografií může být zatíženo dodatečnými náklady na tisk a dopravu.

Fotografie jsou poskytovány jen v tištěné podobě. 

Platba je možná dle na webu uvedených platebních podmínek, či osobně na lekci – v hotovosti / prostřednictvím QR kódu s okamžitou platbou.

 

9.2. Oficiální fotografie z lekcí – Facebook

V rámci vybraných lekcí kurzu budou pořizovány fotografie přímo z lekcí. Tyto fotografie budou umístěny k nahlédnutí na našich facebookových stránkách. Pokud budete mít zájem o vaše fotografie z těchto lekcí, napište nám e-mail na info@dancebuddies.cz. Fotografie v plném rozlišení Vám zašleme za poplatek 20 Kč /ks, a to do 5 pracovních dnů od přijetí platby. Tyto fotografie budou poskytovány v elektronické podobě ve formátu jpg.

 

9.3. Možnosti fotografování – veřejnost

V průběhu našich lekcí se samozřejmě můžete pořídit vlastní fotografie. To stejné platí i pro širší veřejnost, která se účastní lekcí. V takovém případě Vás však žádáme, aby veškeré takto pořízené fotografie byly pořizovány jen pro vlastní potřebu a za respektování zásad ochrany osobních údajů, kterým je i podobizna. V těchto případech neručíme za zneužití fotografie.

 

9.4. Videozáznamy

Video z výuky je možné pořizovat se souhlasem lektorů.

Pořizovat záznamy je umožněno pouze pro vlastní potřebu, jakékoliv jiné šíření záznamů je zakázáno.

Prosíme o obecné respektování zásad ochrany osobních údajů, kdy za zneužití osobních údajů v těchto záznamech neneseme žádnou odpovědnost.

 

10. Osobní údaje

Od přihlášení na náš kurz zpracováváme Vaše osobní údaje, a to jen v nezbytném rozsahu a za splnění všech zákonných podmínek. Bližší úpravu našeho zpracování naleznete zde: https://www.dancebuddies.cz/osobni-udaje/ 

 

11. Sankce za porušení

 

11.1. Vyloučení z lekce

Každý lektor tanečního studia Dancebuddies má vyhrazené právo vyloučit účastníka /hosta kurzu, a to v případě nerespektování tohoto tanečního řádu.

 

11.2. Vyloučení z kurzu

V případě opakovaného porušování tohoto tanečního řádu si taneční studio Dancebuddies vyhrazuje vyloučit účastníka z kurzu, a to bez jakéhokoliv nároku na poměrné vrácení kurzovného, či dalších