Latino Fitness | Pardubice


Spojení latinskoamerických tanců a fitness. V rámci lekce se naučíme choreografie s prvky latiny, které budou doplněny o fyzicky náročnější cviky.

Kurz Latino fitness vzniká pro slečny a dámy, které milují tanec a chtějí se cítit dobře. Díky fitness prvkům dokážeme spálit mnohem více energie než na běžné taneční lekci. Krásně dokážeme formovat postavu a ještě se u toho skvěle bavit. Pokud tě baví tanec a chceš si dát zároveň pořádně do těla, je právě tohle ideální příležitost.

Sólový taneční kurz pro ženy s prvky fitness!

Postupně se naučíte několik originálních sólových tanečních choreografií doplněných o fyzicky náročnější pohyby, posilovaní a strečing. Tančit budeme například Chachu, Bachatu, Jive, Salsu a další tance.

Přihlásit seVíce informací

Vyberte si kurz


Nové kurzy začínají každý měsíc od září do dubna.

Začátečnice
Kurz PLF4
Pondělí
18:00 - 19:00
Úvodní lekce: 16.9. 2024
2 190 
Volná místa

Přihlásit se

Začátečnice
Kurz PLF5
Pondělí
19:15 - 20:15
Úvodní lekce: 30.9. 2024
2 190 
Volná místa

Přihlásit se

Latino Fitness

Fitness kurz pro ženy a dívky spojující rytmy latinskoamerických tanců s poctivým pohybovým tréninkem. V rámci lekce se naučíme choreografie s prvky latiny, které budou doplněny o fyzicky náročnější cviky.

Kurz Latino fitness vzniká pro slečny a dámy, které milují tanec a chtějí se cítit dobře. Díky fitness prvkům dokážeme spálit mnohem více energie než na běžné taneční lekci. Krásně dokážeme formovat postavu a ještě se u toho skvěle bavit.

Vyberte si kurz


Vyberte si termín kurzu a přihlaste se online!

Délka kurzu


Každý kurz má celkem 8 tanečních lekcí v délce 60-ti minut. Lekce probíhají každý týden vždy ve stejný den i čas s výjimkou státních svátků.

Ve výjimečných případech, kdy lekce nemůže proběhnout například kvůli nemoci lektora, vypíšeme vždy náhradní termín. Naštěstí se to ale často nestává.

Průběh hodin


Postupně se naučíte několik originálních sólových tanečních choreografií doplněných o fyzicky náročnější pohyby. Tančit budeme například Chachu, Bachatu, Jive, Salsu a další latinskoamerické a karibské tance.
Součástí hodin je také lehké posilování a strečink.

Musím umět tančit?


Kurz pro začátečnice nepředpokládá žádné předchozí taneční ani fitness zkušenosti. Vše se naučíte hezky od začátku. Pokračovací kurz pak přímo navazuje na kurz základní a je vhodný pro všechny jeho absolventky nebo pro dámy, které mají už nějaké zkušenosti s latinskoamerickými a karibskými tanci.

Fyzická náročnost


Hodiny Latino fitness jsou svojí náročností srovnatelné například s aerobikem, power jógou nebo obdobnými aktivitami. Nemusíte být tedy zrovna profesionální atletkou, pokud zvládnete hodinu běžné sportovní aktivity, zvládnete určitě i náš kurz.

Zkušební lekce


Pokud si nejste jistá, zda je kurz pro vás to pravé, můžete vyzkoušet samostatnou ukázkovou lekci. Ukázkové lekce pořádáme přibližně každé dva měsíce nezávisle na běžných kurzech.

Věková kategorie


Kurz je určen pro ženy a dívky od 16 let. Horní věkový limit neexistuje.

Lektorka kurzu

Lucie Malá

Lucka je špičková aktivní tanečnice latinskoamerických i standardních tanců a také ostřílená lektorka tanečních kurzů pro mládež i pro dospělé. Tanečnímu sportu se věnuje od dětství a má za sebou řadu soutěžních úspěchů, v poslední době zejména titul mistryně ČR v tanečních formacích a vítězka evropského poháru.

V tanečním studiu Dancebuddies se věnuje výuce kurzů pro ženy Latino Fitness v Pardubicích.

O našich lektorech

Každý z našich lektorů je aktivním profesionálním tanečníkem jedné ze dvou nejvyšších tanečních tříd a zároveň zkušeným lektorem.

Lucie Malá
Místo konání

Dům techniky Pardubice

Všechny lekce kurzu probíhají ve velkém sále Domu techniky v Pardubicích na náměstí Republiky.

Tel: (+420) 777 998 667

Dům techniky Pardubice


Doporučené oblečení

Sportovní oblečení

Podpadky nechte doma. Protože se během kurzu budeme hýbat a určitě se i zapotíme, oblékněte se podobně, jako byste šli na lekci aerobiku nebo do fitka. Doporučujeme funkční oblečení, například tričko či sportovní top a legíny, tepláky, kraťasy a podobně. V tanečním studiu je samozřejmě k dispozici šatna, kde se můžete převléci.
Na nohy zvolte čistou sportovní obuv s podrážkou, která nedělá stopy na podlaze.

Platba a storno podmínky

Způsob platby

Kurz můžete zaplatit platební kartou, bankovním převodem, nebo si vybrat některý ze způsobů odložené platby (Twisto) nebo platby na splátky.

Poskytovatelem platební brány je společnost ComGate Payments, a.s.

Podrobnosti o platbách

Stornovat přihlášku je možné pomocí e-mailu na adresu: info@dancebuddies.cz.

Do e-mailu nezapomeňte uvést číslo objednávky, případně jména účastníků a číslo bankovního účtu, na které můžeme vrátit kurzovné.

Na storno zaplacené přihlášky se vztahují následující storno poplatky:

Termín zrušení přihlášky Storno poplatek
30 a více dnů před začátkem kurzu: 0 %
29 až 14 dnů před začátkem kurzu: 35 %
Méně než 14 dnů před začátkem kurzu: 100 %

V případě zakoupení flexibilního dárkového poukazu (tedy poukazu, který není vázán na konkrétní termín kurzu) je možné tento poukaz vrátit nejpozději do 14 dnů od jeho zakoupení.

Kurzovné, či jeho poměrná část, se dále vrací také v případě zrušení kurzu nebo jeho části z naší strany bez vypsání náhradních termínů.

Vrácené peníze vždy zašleme na váš účet nejpozději do 30 dnů od obdržení žádosti o storno.

Latino Fitness | Pardubice

Latino Fitness

Přihláška - Latino Fitness | Pardubice


Vyberte si svůj termín kurzu a přihlaste se online!

Začátečnice
Kurz PLF4
Pondělí
18:00 - 19:00
Úvodní lekce: 16.9. 2024
2 190 
Volná místa

Přihláška

Začátečnice
Kurz PLF5
Pondělí
19:15 - 20:15
Úvodní lekce: 30.9. 2024
2 190 
Volná místa

Přihláška

Latino Fitness | Pardubice

Přihlásit se!