Jóga pro všechny

Máte sedavé zaměstnání? Přijdete si celkově unavení, ztuhlí, bez energie a nic se vám nechce? Nezoufejte a přijďte se k nám do studia protáhnout!


Délka lekce:

Nejbližší termín:

Volná místa:

Věková kategorie:

Úroveň kurzu:

60 min

Pátek 19.5. | 18:00 – 19:00

ANO

16+

Začátečnice

Délka lekce: 60 min

Nejbližší termín: Pátek 19.5. | 18:00 – 19:00

Volná místa: ANO

Věková kategorie: 16+

Úroveň kurzu: Začátečníci, Pokročilí

Openclass

Openclass jsou otevřené veřejnosti a hrazeny jednotlivě. Není proto nutné se zavázat k účasti na více lekcích. Kapacita je však omezená, pro účast na hodině je  však třeba se předem registrovat.

JFOC1: Pátek 19.5. 2023, 18:00 – 19:00 – VOLNÁ MÍSTA

Jóga pro všechny je lekce, která Vám zpestří a obohatí den! Přijdete na nové myšlenky, protáhnete celé tělo a také si na chvíli odpočinete a vyjdete tak z každodenního stereotypu.

Lekce je určena jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Zkrátka pro všechny, kdo chtějí v svému tělu dopřát zdravý pohyb, uvolnit napjaté svaly, zrelaxovat mysl a odbourat stres. K tomu nám dopomůžou dechové techniky, praktikování ásan, relaxační hudba a vonné olejíčky s pozitivní afirmací na závěr pro každého z vás.

Žádný předepsaný dress code nemáme, ale určitě zvolte oblečení, které vás nebude jakkoliv omezovat v pohybu a ve kterém se budete cítit dobře. Počítejte také s tím, že se trochu zapotíte. Obuv žádnou nepotřebujete, ale můžete si vzít svojí oblíbenou yogamatku.

V taneční škole je samozřejmě k dispozici šatna, kde se můžete převléci.

Lekce povede Pavla Čermáková.

Pavla je certifikovaná instruktorka jógy.

„S jógou jsem se setkala v roce 2007 a od té doby se stala mou každodenní součástí. Díky józe se cítím skvěle po všech stránkách. Jóga zklidňuje mysl, vytváří pocit štěstí a udržuje tělo mladé a pružné, a protože mě baví i práce s lidmi, ráda jim tyto úžasné účinky, které jóga má, na svých lekcích předávám. Kromě jógy se ještě věnuji tanci (salsa, bachata), ráda jezdím na kole, na bruslích, miluji moře a teplé počasí a jsem matkou dvouletého chlapečka.“

Dosažené odborné vzdělání
•       Certifikát Instruktor jógy – trenér I. a II. třídy se specializací na Hatha jógu v rozsahu 150 vyučovacích hodin (Yoga4Yogi s.r.o.)
•       Certifikát Jóga pro děti (Yoga4Yogi s.r.o.)
•       Certifikát Pránájáma a Jóga Nidra (Yoga World s.r.o.)
•       Certifikát Jóga pro těhotné (Yoga World s.r.o.)
•       Certifikát Jin Jóga (Yoga World s.r.o.)

 

Lekce probíhají u nás v tanečním studiu Dancebuddies ve Praze na Chodově.

Adresa studia: Jarníkova 1903/35, Praha 11

Jarníkova 1903/35, Praha 11 - Chodov

Přihláška - Openclass

Po vyplnění online objednávky vám zašleme potvrzovací email společně s údaji pro platbu.

V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností nás můžete kdykoliv kontaktovat telefonicky, emailem, pomocí našeho kontaktního formuláře zde na webu, nebo soukromou správou na Facebooku.

Jóga pro všechny | Openclass

290,- Kč


Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.