Kurz, který z vás udělá tanečníky...

Základní kurz společenských tanců pro dospělé. Od základů vás naučíme všechny taneční dovednosti nezbytné pro plesy, svatby, firemní večírky a všechny ostatní akce, kde se můžete potkat s tanečním parketem.
Kurzem provází Filip Forman a Sabina Pardusová.


Délka kurzu:

Termín:

První lekce:

Volná místa:

Věková kategorie:

Úroveň kurzu:

10 tanečních večerů (120 min)

Středa 19:00 – 21:00

6. 10. 2021

Přihlašování ukončeno

Dospělí (18+)

Začátečníci

3 490,- Kč

za pár

Přihlásit se

Délka kurzu: 10 tanečních večerů (120 min)

Termín: Středa 19:00 – 21:00

Úvodní lekce: 6.10. 2021

Volná místa: Přihlašování ukončeno

Věková kategorie: Dospělí (18+)

Úroveň kurzu: Začátečníci

3 490,- Kč

za pár

Přihlásit

Kurz je určen pro začátečníky, kteří s tancem zatím nemají žádné nebo jen malé zkušenosti. Naučíme vás všechny standardní i latinskoamerické tance, se kterými se můžete běžně setkat na plesech a jiných společenských akcích, jako jsou Waltz, Valčík, Cha-cha, Jive, Polka, Blues a Salsa.

Postupně vás seznámíme se základními kroky a jednoduchými variacemi. Prozradíme vám také jednoduché triky ze základní taneční techniky, díky kterým budete nejen šlapat kroky, ale skutečně tancovat.

  1. Středa 6.10. 2021 19:00 – 21:00
  2. Středa13.10. 2021 19:00 – 21:00
  3. Středa 20.10. 2021 19:00 – 21:00
  4. Středa 27.10. 2021 19:00 – 21:00
  5. Středa 3.11. 2021 19:00 – 21:00
  6. Středa 10.11. 2021 19:30 – 21:30
  7. Středa 17.11. 2021 19:00 – 21:00
  8. Úterý 23.11. 2021 19:00 – 21:00
  9. Středa 1.12. 2021 19:00 – 21:00
  10. Pátek 3.12. 2021 19:00 – 24:00 (Závěrečný ples)

Pánové: Společenské kalhoty, košile, společenské nebo taneční boty. Nevyžadujeme sako a kravatu.

Dámy: Společenské šaty nebo sukně a halenka či společenské kalhoty, společenské nebo taneční boty.

Kurz probíhá pod vedením Filipa Formana a Sabiny Pardusové, jednoho z našich profesionálních tanečních párů.

Všichni naši trenéři a trenérky jsou aktivní profesionální tanečníci nejvyšších tanečních tříd a můžete je potkat na soutěžích Taneční ligy či Mistrovstvích ČR. Zároveň mají bohatou praxi s výukou tance od začátečníků až po soutěžní taneční páry.

Kurz probíhá v Kulturním domě Čelákovice

Adresa: sady 17. listopadu 1380/6, 250 88 Čelákovice

Časté otázky


Covid-19

Ano. Pro všechny účastníky zrušených kurzů je v tomto kurzu automaticky rezervované místo a počítáme s Vámi. V případě, že se tohoto kurzu zúčastnit nemůžete, kontaktujte nás a domluvíme se na individuálním řešení.

Ano. Prodej dárkových poukazů probíhá bez změn a bez omezení. Po zaplacení kurzu vám poukaz zašleme e-mailem.

Při zakoupení poukazu si můžete vybrat konkrétní termín nebo koupit „Dárkový poukaz s flexibilním začátkem“ a výběr termínu nechat na tom, komu poukaz darujete. Takový dárkový poukaz je možné využít na kterýkoliv kurz začínající v roce 2021.

Průběh kurzu

V případě, že se na některou lekci nemůžete dostavit, existuje několik možností jak promeškanou látku dohnat.

Lektoři jsou na každé lekci k dispozici 30 minut před jejím začátkem. Na následující lekci se proto můžete dostavit dřív a my s vámi rádi projdeme obsah lekce předchozí.

Využít můžete také výukových videí na našem Youtube kanále, kde najdete podrobně vysvětlenu většinu kroků a variací vyučovanou v našich kurzech. Kontaktujte nás a my vám rádi doporučíme na jaká videa se podívat.

Ne. V kurzech pro dospělé tančíte vždy pouze ve svém ustáleném tanečním páru. Ke střídání partnerů nedochází.

V našich kurzech pro dospělé nemáme žádné předepsané oblečení. Můžete tak tančit v tom, v čem se budete cítit pohodlně. Ideální je neformální oblečení (tvz. smart casual).

Pro pány však důrazně doporučuje obléct dlouhé kalhoty (klidně jeany), protože víme, že muž v kraťasech vypadá při tanci poněkud podivně :).

Stejné je to u nás s obuví. Můžete přijít jak ve společenských botech, tak v plátěných teniskách. Partnerkám doporučujeme se vyhnout vysokým podpatkům a to zejména pokud v nich nejsou zvyklé denně chodit. Tančit se dobře naučíte i bez nich.

Dejte pouze pozor, aby vaše obuv, ať už bude jakákoliv, byla čistá. V taneční škole je k dispozici šatna, kde se můžete přezout a převléci.

Dárkové poukazy

Ano. Stačí v přihlášce při výběru termínu vybrat „Dárkový poukaz s flexibilním začátkem“. Po zaplacení přihlášky vám vystavíme poukaz z platností 1 roku, který není vázaný na konkrétní termín kurzu. Obdarovaný se potom může registrovat na kterýkoliv kurz začínající v období platnosti poukazu za předpokladu, že na kurzu ještě jsou volná místa.

Při vyplňování online přihlášky stačí zašrtnou políčko „vystavit dárkový poukaz“. Jakmile bude přihláška zaplacená, zašleme vám společně s potvrzením o platbě dárkový poukaz ve formátu PDF.

Dárkový poukaz můžete objednat na konkrétní termín kurzu, nebo si zakoupit poukaz s flexibilním začátkem, který platí 1 rok a obdarovaný se může sám rozhodnout, který z vypsaných termínů mu vyhovuje nejvíce.

Empty section. Edit page to add content here.

Přihlašování a platba

Stačí vyplnit online přihlášku výše. Zadejte celé jméno obou partnerů a kontaktní telefon a email. Vyberte si také termín kurzu, případně zvolte dárkový poukaz z flexibilním začátkem a konkrétní termín se registrujte později.

Obratem vám na email zašleme platební údaje a potvrzení přihlášky. Kurz je třeba zaplatit do 7 dnů. Jakmile bude platba uhrazena, potvrdíme vám její přijetí do 5 pracovních dnů, případně vám společně s potvrzením zašleme dárkový poukaz.

To je vše, potom už pouze stačí přijít na první lekci.

Platba probíhá bezhotovostním převodem na bankovní účet uvedený v potvrzovacím e-mailu, kde najdete také variabilní symbol. Platbu je třeba provést do 7 dnů ode dne doručení potvrzení přihlášky.

Jakmile nám platba dorazí, potvrdíme vám její přijetí emailem co nejdříve, nejpozději však do 5 pracovních dnů.

V případě jakýchkoliv nejasností ohledně platby nás kontaktujte na info@dancebuddies.cz nebo volejte na 777 998 667.

Zaplacenou přihlášku na konkrétní termín kurzu je možné stornovat emailem na info@dancebuddies.cz.

Na storno zaplacené přihlášky se vztahují následující storno poplatky:

30 a více dnů před začátkem kurzu: 0%
29 až 14 dnů před začátkem kurzu: 35 %
Méně než 14 dnů před začátkem kurzu: 100 %

V případě dárkového poukazu je možné tento poukaz vrátit nejpozději do 14 dnů od jeho obdržení. Po uplynutí této doby je možné jej po dobu jeho platnosti vyměnit za poukaz na kterýkoliv jiný kurz z naší nabídky v odpovídající hodnotě.

Kurzovné se vrací také v případě zrušení kurzu nebo jeho části z naší strany bez nabídnutí náhradních termínů.

Vrácené peníze vždy zašleme do 30 dnů na účet, ze kterého jsme platbu obdrželi.

Cesta k nám

Naše taneční studio se nachází na adrese 28. pluku 524/25 v Praze 10 – Vršovicích.

Taneční studio je umístěno ve vnitrobloku budovy. Po příchodu prosím zazvoňte na zvonek označený „Dancebuddies“ a my vás pustíme dovnitř. Pokračujte rovně po schodech dolů a projděte skleněnými dveřmi do vnitrobloku.

V bezprostředním okolí tanečního studia se nachází řada zón placeného parkování (fialové zóny). Ze zkušenosti však víme, že počet parkovacích míst je občas nedostatečný.

Spolehlivě a zdarma zaparkujete v nákupním centru EDEN na adrese U Slavie 1527, Praha 10, odkud je to do tanečního studia cca 8 minut volnou chůzí.

Přímo u tanečního studia se nachází autobusová zastávka linky 135 „Na Míčánkách“ poskytující spojení se stanicemi metra Florenc, Náměstí Míru a Chodov.

Dále pak můžete využít tramvajových linek 4,13 nebo 22 na zastávku Čechovo náměstí, odkud do tanečního studio dojdete cca za 5 minut.