Tančete s profesionálním tanečníkem nebo tanečnicí

Během kurzu pro jednotlivce se z vašeho trenéra zároveň stává váš taneční partner. Zažijete tak úplně stejnou péči, jako hvězdy televizní show Stardance.


Co se naučíte

Kouzlo individuální výuky je v tom, že žádné dva kurzy nemají identický program. Se svým trenérem nebo trenérkou se nejprve domluvíte na obecné představě o kurzu, například zda vás více láká standard, latina či chcete od každého trochu.

Na základě vašich tanečních zkušeností vám potom připravíme program na míru. Ať už jste absolutní začátečník, pokročilý nebo máte za sebou třeba pár tanečních soutěží, individuální kurz vás posune na další level.

Časy a termíny

Termíny a časy jednotlivých lekcí si volíte sami, podle svých časových možností a po vzájemné dohodě s trenérem.

Délka kurzu je 6 x 60 minut.

Taneční trenér

Všichni naši trenéři a trenérky jsou aktivní profesionální tanečníci nejvyšších tanečních tříd a můžete je potkat na soutěžích Taneční ligy či Mistrovstvích ČR. Zároveň mají bohatou praxi s výukou tance od začátečníků až po soutěžní taneční páry.

Konkrétního trenéra pro vás vybereme, jakmile se dohodneme, co od svého kurzu očekáváte.

Jak se přihlásit

K objednání individuálního kurzu stačí vyplnit formulář níže na této stránce.

Přibližně během jednoho pracovního dne vám zavoláme a doladíme společně detaily. Dohodneme se nejen na termínu první lekce, ale zároveň si upřesníme vaši představu o samotném kurzu.

Cena a platba

Platbu za kurz lze uhradit bankovním převodem po objednání kurzu, nebo alternativně také v hotovosti na první lekci. Platební údaje vám zašleme spolu s potvrzením objednávky.

Cena kurzu je 4 990,- Kč.

Objednávka

Po vyplnění online objednávky vám zavoláme, abychom se domluvili na podrobnostech vašeho kurzu včetně konkrétního trenéra a data a času vaší první lekce. Samozřejmě bude prostor i na zodpovězení jakýchkoliv vašich dalších otázek.

Zároveň vám e-mailem spolu s potvrzením objednávky zašleme platební údaje k vašemu kurzu.

Kurz pro jednotlivce

4 990,- Kč


    Vyberte délku kurzu:

    Vystavit dárkový poukaz
    Souhlasím se zpracováním údajů a obchodními podmínkami.