Naučte se sebevědomě tančit, na jakékoliv společenské události!

Základní kurz společenských tanců pro dospělé je ideální volbou pro všechny, kteří s tancem nemají žádné zkušenosti nebo marně vzpomínají zapomenuté dovednosti z tanečních. Od základů vás naučíme všechny taneční dovednosti nezbytné pro plesy, svatby, firemní večírky a všechny ostatní akce, kde se můžete potkat s tanečním parketem.


Délka kurzu:

Termín:

Nejbližší kurz:

Volná místa:

Věková kategorie:

Úroveň kurzu:

7 tanečních večerů (90 min)

Nový kurz každé 2 měsíce

11.10. 2021

Viz. „Časy a termíny“

Dospělí (18+)

Začátečníci

3 990,- Kč

za pár

Přihlásit se

Délka kurzu: 7 tanečních večerů (90 min)

Termín: Nový kurz každé 2 měsíce

Nejbližší kurz: 11.10. 2021

Volná místa: Viz. „Časy a termíny“

Věková kategorie: Dospělí (18+)

Úroveň kurzu: Začátečníci

3 990,- Kč

za pár

Přihlásit se

Nové kurzy zahajujeme každý měsíc s výjimkou letní a vánoční přestávky. Můžete si tak vybrat kurz, jehož termín vám vyhovuje nejvíce, nebo si objednat dárkový poukaz s flexibilním začátkem a na konkrétní termín kurzu se registrovat později.

2021 – Podzim/Zima

Kurz A1: Pondělí 20:00 – 21:30 – první lekce 11.10. 2021 – VYPRODÁNO
Kurz B1: Čtvrtek 18:00 -19:30 – první lekce 14.10. 2021 – VOLNÁ MÍSTA
Kurz E1: (ENGLISH) Thursday 20:00 – 21:30 – first lesson 14.10. 2021 – OPEN

Každý kurz obsahuje 7 tanečních večerů a probíhá 1x týdně, vždy v ten stejný den. Kurzy neprobíhají ve dnech státních svátků.

Kurz je určen pro začátečníky, kteří s tancem zatím nemají žádné nebo jen malé zkušenosti.

Naučíme vás celkem 11 společenský tanců, se kterými se můžete běžně setkat na plesech a jiných společenských akcích, jako jsou Waltz, Valčík, Cha-cha, Jive, Polka, Blues, Salsa, Tango a mnohé další.

Postupně vás seznámíme se základními kroky a jednoduchými variacemi. Prozradíme vám také jednoduché triky ze základní taneční techniky, díky kterým budete nejen šlapat kroky, ale skutečně tancovat.

Jednotlivé lekce můžete navíc doplňovat studiem našich výukových videí na našem vlastním Youtube kanále, které Vám umožní si jednotlivé tance osvěžit i dlouho po skončení tanečního kurzu.

V našich kurzech pro dospělé nemáme žádné předepsané oblečení. Můžete tak tančit v tom, v čem se budete cítit pohodlně. Ideální je neformální oblečení (tvz. smart casual).

Pro pány však důrazně doporučuje obléct dlouhé kalhoty (klidně jeany), protože víme, že muž v kraťasech vypadá při tanci poněkud podivně :).

Stejné je to u nás z obuví. Můžete přijít jak ve společenských botech, tak v plátěných teniskách. Partnerkám doporučujeme se vyhnout vysokým podpatkům a to zejména pokud v nich nejsou zvyklé denně chodit. Tančit se dobře naučíte i bez nich.

Dejte pouze pozor, aby vaše obuv, ať už bude jakákoliv, byla čistá. V taneční škole je k dispozici šatna, kde se můžete přezout a převléci.

Kurz probíhá pod vedením jedná z našich profesionálních trenérských dvojic. Složení lektorů závisí na vybraném termínu kurzu.

 

Kurz A1: Pondělí 20:00 – 21:30 – Filip Forman & Sabina Pardusová
Kurz B1: Čtvrtek 18:00 – 19:30 – Honza Šindler & Míša Zítková
Kurz E1: Čtvrtek: 20:00 – 21:30 – Honza Šindler & Míša Zítková

Všichni naši trenéři a trenérky jsou aktivní profesionální tanečníci nejvyšších tanečních tříd a můžete je potkat na soutěžích Taneční ligy či Mistrovstvích ČR. Zároveň mají bohatou praxi s výukou tance od začátečníků až po soutěžní taneční páry.

Upozorňujeme, že v některých případech může před začátkem kurzu dojít k změně lektorů.

Od října 2021 všechny lekce probíhají u nás v tanečním studiu Dancebuddies ve Praze na Chodově.

Adresa studia: Jarníkova 1903, Praha 11 – Chodov

Jarníkova 1903, Praha 11 - Chodov

Přihláška

Po vyplnění online objednávky vám zašleme potvrzovací email společně s údaji pro platbu.

V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností nás můžete kdykoliv kontaktovat telefonicky, emailem, pomocí našeho kontaktního formuláře zde na webu, nebo soukromou správou na Facebooku.

Základní kurz pro dospělé

3 990,- Kč


  Vystavit dárkový poukaz
  Souhlasím se zpracováním údajů a obchodními podmínkami.

  Nemáte tanečního partnera?

  Nevadí! Vyzkoušejte naše individuální taneční kurzy, kde se vaším tanečním partnerem nebo partnerkou stane váš taneční lektor!


  Časté otázky


  Průběh kurzu

  V případě, že se na některou lekci nemůžete dostavit, existuje několik možností jak promeškanou látku dohnat.

  Lektoři jsou na každé lekci k dispozici 30 minut před jejím začátkem. Na následující lekci se proto můžete dostavit dřív a my s vámi rádi projdeme obsah lekce předchozí.

  Využít můžete také výukových videí na našem Youtube kanále, kde najdete podrobně vysvětlenu většinu kroků a variací vyučovanou v našich kurzech. Kontaktujte nás a my vám rádi doporučíme na jaká videa se podívat.

  Ne. V kurzech pro dospělé tančíte vždy pouze ve svém ustáleném tanečním páru. Ke střídání partnerů nedochází.

  V našich kurzech pro dospělé nemáme žádné předepsané oblečení. Můžete tak tančit v tom, v čem se budete cítit pohodlně. Ideální je neformální oblečení (tvz. smart casual).

  Pro pány však důrazně doporučuje obléct dlouhé kalhoty (klidně jeany), protože víme, že muž v kraťasech vypadá při tanci poněkud podivně :).

  Stejné je to u nás s obuví. Můžete přijít jak ve společenských botech, tak v plátěných teniskách. Partnerkám doporučujeme se vyhnout vysokým podpatkům a to zejména pokud v nich nejsou zvyklé denně chodit. Tančit se dobře naučíte i bez nich.

  Dejte pouze pozor, aby vaše obuv, ať už bude jakákoliv, byla čistá. V taneční škole je k dispozici šatna, kde se můžete přezout a převléci.

  Dárkové poukazy

  Ano. Stačí v přihlášce při výběru termínu vybrat „Dárkový poukaz s flexibilním začátkem“. Po zaplacení přihlášky vám vystavíme poukaz z platností 1 roku, který není vázaný na konkrétní termín kurzu. Obdarovaný se potom může registrovat na kterýkoliv kurz začínající v období platnosti poukazu za předpokladu, že na kurzu ještě jsou volná místa.

  Při vyplňování online přihlášky stačí zašrtnou políčko „vystavit dárkový poukaz“. Jakmile bude přihláška zaplacená, zašleme vám společně s potvrzením o platbě dárkový poukaz ve formátu PDF.

  Dárkový poukaz můžete objednat na konkrétní termín kurzu, nebo si zakoupit poukaz s flexibilním začátkem, který platí 1 rok a obdarovaný se může sám rozhodnout, který z vypsaných termínů mu vyhovuje nejvíce.

  Empty section. Edit page to add content here.

  Přihlašování a platba

  Stačí vyplnit online přihlášku výše. Zadejte celé jméno obou partnerů a kontaktní telefon a email. Vyberte si také termín kurzu, případně zvolte dárkový poukaz z flexibilním začátkem a konkrétní termín se registrujte později.

  Obratem vám na email zašleme platební údaje a potvrzení přihlášky. Kurz je třeba zaplatit do 7 dnů. Jakmile bude platba uhrazena, potvrdíme vám její přijetí do 5 pracovních dnů, případně vám společně s potvrzením zašleme dárkový poukaz.

  To je vše, potom už pouze stačí přijít na první lekci.

  Platba probíhá bezhotovostním převodem na bankovní účet uvedený v potvrzovacím e-mailu, kde najdete také variabilní symbol. Platbu je třeba provést do 7 dnů ode dne doručení potvrzení přihlášky.

  Jakmile nám platba dorazí, potvrdíme vám její přijetí emailem co nejdříve, nejpozději však do 5 pracovních dnů.

  V případě jakýchkoliv nejasností ohledně platby nás kontaktujte na info@dancebuddies.cz nebo volejte na 777 998 667.

  Zaplacenou přihlášku na konkrétní termín kurzu je možné stornovat emailem na info@dancebuddies.cz.

  Na storno zaplacené přihlášky se vztahují následující storno poplatky:

  30 a více dnů před začátkem kurzu: 0%
  29 až 14 dnů před začátkem kurzu: 35 %
  Méně než 14 dnů před začátkem kurzu: 100 %

  V případě dárkového poukazu je možné tento poukaz vrátit nejpozději do 14 dnů od jeho obdržení. Po uplynutí této doby je možné jej po dobu jeho platnosti vyměnit za poukaz na kterýkoliv jiný kurz z naší nabídky v odpovídající hodnotě.

  Kurzovné se vrací také v případě zrušení kurzu nebo jeho části z naší strany bez nabídnutí náhradních termínů.

  Vrácené peníze vždy zašleme do 30 dnů na účet, ze kterého jsme platbu obdrželi.

  Covid-19

  Kurzy probíhají bez omezení a bez nutnosti nosit ochranu nosu a úst. Pro vstup do tanečního studia je třeba splňovat platná nařízení (více zde).

  V případě přerušení probíhajícího kurzu bude tento kurz dokončen v nejbližším možném náhradním termínu.

  V případě nezahájení kurzu se budete moci přihlásit do jakéhokoliv jiného termínu kurzu v následujících 12 měsících. V případě nevyužití této možnosti vám zaplacenou částku vrátíme.

  Cesta k nám

  Naše taneční studio se nachází na adrese 28. pluku 524/25 v Praze 10 – Vršovicích.

  Taneční studio je umístěno ve vnitrobloku budovy. Po příchodu prosím zazvoňte na zvonek označený „Dancebuddies“ a my vás pustíme dovnitř. Pokračujte rovně po schodech dolů a projděte skleněnými dveřmi do vnitrobloku.

  V bezprostředním okolí tanečního studia se nachází řada zón placeného parkování (fialové zóny). Ze zkušenosti však víme, že počet parkovacích míst je občas nedostatečný.

  Spolehlivě a zdarma zaparkujete v nákupním centru EDEN na adrese U Slavie 1527, Praha 10, odkud je to do tanečního studia cca 8 minut volnou chůzí.

  Přímo u tanečního studia se nachází autobusová zastávka linky 135 „Na Míčánkách“ poskytující spojení se stanicemi metra Florenc, Náměstí Míru a Chodov.

  Dále pak můžete využít tramvajových linek 4,13 nebo 22 na zastávku Čechovo náměstí, odkud do tanečního studio dojdete cca za 5 minut.