Poznejte s námi rytmy Karibiku!

Základní kurz Salsy a Bachaty pro páry určený pro všechny, kteří se chtějí od základů naučit všechny taneční dovednosti nezbytné pro to, abyste se na každé taneční párty cítili jako doma.


Délka kurzu:

Termín:

Nejbližší kurz:

Volná místa:

Věková kategorie:

Úroveň kurzu:

7 tanečních večerů (90 min)

Nový kurz cca každé 2 měsíce

Kurz připravujeme

Kurz připravujeme

Dospělí (18+)

Začátečníci

4 990,- Kč

za pár

Koupit

Délka kurzu: 7 tanečních večerů (90 min)

Termín: Nový kurz cca každé 3 měsíce

Nejbližší kurz: Kurz připravujeme

Volná místa: Kurz připravujeme

Věková kategorie: Dospělí (18+)

Úroveň kurzu: Začátečníci

4 990,- Kč

za pár

Koupit

Nové kurzy zahajujeme každé 2 měsíce s výjimkou letní a vánoční přestávky. Můžete si tak vybrat kurz, jehož termín vám vyhovuje nejvíce, nebo si objednat dárkový poukaz s flexibilním začátkem a do konkrétního kurzu se registrovat později.

2023 – Podzim

Nové kurzy na podzim pro vás momentálně připravujeme a budou vypsány během června 2023.

Každý kurz obsahuje 7 tanečních večerů a probíhá 1x týdně, vždy v ten stejný den. Kurzy neprobíhají ve dnech státních svátků.

Kurz je zaměřen čistě na Salsu a Bachatu. Je určen pro začátečníky, kteří s karibskými tanci zatím nemají žádné, nebo jen malé zkušenosti. Naučíme vás základní kroky, typické variace a základní technické principy dvou nejpopulárnějších tanců současnosti. A hlavně to, jak si je pořádně užít!

Kurz probíhá v neformálním oblečení, můžete klidně přijít v džínách a tričku. Prostě si na sebe vezměte to, v čem se cítíte dobře a pohodlně. Pro muže jsou pouze nezbytné dlouhé kalhoty.

Kurzem provází Jakub Vodička a Tereza Vodičková.

Od října 2021 všechny lekce probíhají u nás v tanečním studiu Dancebuddies ve Praze na Chodově.

Adresa studia: Jarníkova 1903/35, Praha 11 – Chodov

Jarníkova 1903/35, Praha 11 - Chodov

Časté otázky


Průběh kurzu

V případě, že se na některou lekci nemůžete dostavit, existuje několik možností jak promeškanou látku dohnat.

Lektoři jsou na každé lekci k dispozici 30 minut před jejím začátkem. Na následující lekci se proto můžete dostavit dřív a my s vámi rádi projdeme obsah lekce předchozí.

Využít můžete také výukových videí na našem Youtube kanále, kde najdete podrobně vysvětlenu většinu kroků a variací vyučovanou v našich kurzech. Kontaktujte nás a my vám rádi doporučíme na jaká videa se podívat.

Ne. V kurzech pro dospělé tančíte vždy pouze ve svém ustáleném tanečním páru. Ke střídání partnerů nedochází.

V našich kurzech pro dospělé nemáme žádné předepsané oblečení. Můžete tak tančit v tom, v čem se budete cítit pohodlně. Ideální je neformální oblečení (tvz. smart casual).

Pro pány však důrazně doporučuje obléct dlouhé kalhoty (klidně jeany), protože víme, že muž v kraťasech vypadá při tanci poněkud podivně :).

Stejné je to u nás s obuví. Můžete přijít jak ve společenských botech, tak v plátěných teniskách. Partnerkám doporučujeme se vyhnout vysokým podpatkům a to zejména pokud v nich nejsou zvyklé denně chodit. Tančit se dobře naučíte i bez nich.

Dejte pouze pozor, aby vaše obuv, ať už bude jakákoliv, byla čistá. V taneční škole je k dispozici šatna, kde se můžete přezout a převléci.

Dárkové poukazy

Ano. Stačí v přihlášce při výběru termínu vybrat „Dárkový poukaz s flexibilním začátkem“. Po zaplacení přihlášky vám vystavíme poukaz z platností 1 roku, který není vázaný na konkrétní termín kurzu. Obdarovaný se potom může registrovat na kterýkoliv kurz začínající v období platnosti poukazu za předpokladu, že na kurzu ještě jsou volná místa.

Při vyplňování online přihlášky stačí zašrtnou políčko „vystavit dárkový poukaz“. Jakmile bude přihláška zaplacená, zašleme vám společně s potvrzením o platbě dárkový poukaz ve formátu PDF.

Dárkový poukaz můžete objednat na konkrétní termín kurzu, nebo si zakoupit poukaz s flexibilním začátkem, který platí 1 rok a obdarovaný se může sám rozhodnout, který z vypsaných termínů mu vyhovuje nejvíce.

Empty section. Edit page to add content here.

Přihlašování a platba

Stačí vyplnit online přihlášku výše. Zadejte celé jméno obou partnerů a kontaktní telefon a email. Vyberte si také termín kurzu, případně zvolte dárkový poukaz z flexibilním začátkem a konkrétní termín se registrujte později.

Obratem vám na email zašleme platební údaje a potvrzení přihlášky. Kurz je třeba zaplatit do 7 dnů. Jakmile bude platba uhrazena, potvrdíme vám její přijetí do 5 pracovních dnů, případně vám společně s potvrzením zašleme dárkový poukaz.

To je vše, potom už pouze stačí přijít na první lekci.

Platba probíhá bezhotovostním převodem na bankovní účet uvedený v potvrzovacím e-mailu, kde najdete také variabilní symbol. Platbu je třeba provést do 7 dnů ode dne doručení potvrzení přihlášky.

Jakmile nám platba dorazí, potvrdíme vám její přijetí emailem co nejdříve, nejpozději však do 5 pracovních dnů.

V případě jakýchkoliv nejasností ohledně platby nás kontaktujte na info@dancebuddies.cz nebo volejte na 777 998 667.

Zaplacenou přihlášku na konkrétní termín kurzu je možné stornovat emailem na info@dancebuddies.cz.

Na storno zaplacené přihlášky se vztahují následující storno poplatky:

30 a více dnů před začátkem kurzu: 0%
29 až 14 dnů před začátkem kurzu: 35 %
Méně než 14 dnů před začátkem kurzu: 100 %

V případě dárkového poukazu je možné tento poukaz vrátit nejpozději do 14 dnů od jeho obdržení. Po uplynutí této doby je možné jej po dobu jeho platnosti vyměnit za poukaz na kterýkoliv jiný kurz z naší nabídky v odpovídající hodnotě.

Kurzovné se vrací také v případě zrušení kurzu nebo jeho části z naší strany bez nabídnutí náhradních termínů.

Vrácené peníze vždy zašleme do 30 dnů na účet, ze kterého jsme platbu obdrželi.

Cesta k nám

Naše taneční studio se nachází na adrese Jarníkova 1903 v Praze na Chodově.

Vchod do tanečního studia se nachází z volně přístupného dvora, kde ho nemůžete minout.

Zaparkovat můžete bezplatně v ulicích v okolí tanečního studia nebo v 350 metrů vzdáleném nákupním centru Westfield Chodov (3 hodiny parkování zdarma).

350 metrů od tanečního studia se nachází stanice metra „C“ Chodov, stejně jako zastávka autobusů linek 115, 135, 154, 177 a 197.