Už nikdy nebudete muset říct: „Já neumím tančit.“


Buďte někým, kdo se na tanečním parketě neztratí. Ve čtyřech jednoduchých videolekcích se naučíte to nejdůležitější, co budete potřebovat pro to, abyste si dokázali sebevědomě a bez stresu zatančit na jakémkoliv plese nebo společenské události.

Začít zdarma

Jak to funguje?


Každý den vás čeká jeden základní krok. Postupně se naučíte Waltz, Chachu, Valčík a Jive.

Jednotlivé lekce vám pošleme každé ráno na vaši e-mailovou adresu.

Začít zdarma

Registrace

Celý minikurz je zcela zdarma. Potřebujeme pouze vaše jméno a e-mailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat jednotlivé lekce.

Co vás čeká?

Jak to funguje?

Během následujících čtyřech dnů vám zašleme každý den jednu videolekci, ve které se naučíte základní krok jednoho z tanců. Poradíme vám také, jak tanec co nejlépe natrénovat a doporučíme hudbu, na kterou si vše můžete zkoušet.

Co se naučíte?

V minikurzu se naučíte základní kroky čtyřech tanců, které se nejčastěji tančí na plesech a jiných společenských událostech. Čeká nás postupně Waltz, Chacha, Polka a Valčík. Po absolvování minikurzu tak budete bez studu moci vyrazit na jakýkoliv taneční parket.

Co budete potřebovat?

Všechny lekce jsme připravili tak, abyste mohli je mohli natrénovat bez problémů doma a to i když bydlíte v té nejmenší garsonce. Bude vám stačit malý kousek místa uprostřed obýváku, kuchyně nebo třeba v garáži nebo na zahradě a připojení k internetu. O všechno ostatní se postaráme my.

Začít zdarma