Probuď v sobě tanečnici!

Kurz v rytmu karibských tanců Salsa a Bachata pro ženy - začátečnice.


Délka kurzu:

Termín:

Úvodní lekce:

Volná místa:

Věková kategorie:

Úroveň kurzu:

8 lekcí (60 min)

Úterý 17:45 – 18:45

28.3. 2023

Vyprodáno

16+

Začátečnice

Délka kurzu: 8 lekcí (60 min)

Termín: Úterý 17:45 – 18:45

Úvodní lekce: 28.3. 2023

Volná místa: Vyprodáno

Věková kategorie: 16+

Úroveň kurzu: Začátečnice

Nové kurzy zahajujeme v průběhu roku přibližně každé dva měsíce s výjimkou letní a vánoční přestávky. Můžete si tak vybrat kurz, jehož termín vám vyhovuje nejvíce, nebo si objednat dárkový poukaz s flexibilním začátkem a na konkrétní termín kurzu se registrovat později.

2023 -Zima

Kurz LSB2: Úterý 17:45 – 18:45 – první lekce 28.3. 2023 – Vyprodáno

Každý kurz obsahuje 8 tanečních lekcí a probíhá 1x týdně, vždy v ten stejný den. Kurzy neprobíhají ve dnech státních svátků.

 

Ukázková lekce

Pokud si nejste jistá, že je kurz pro vás vhodný, vyzkoušejte ukázkovou hodinu bez závazku nákupu celého kurzu. Ukázkové lekce pořádáme přibližně jednou za dva měsíce. Pro účast na lekci je třeba se předem registrovat.

Ukázková lekce: Úterý 30.5. 2023, 17:45 – 18:45 Registrovat ZDE

Taneční kurz pro všechny ženy a dívky, které milují tanec a chtějí se v něm zdokonalit.

Společně začneme se základními kroky karibských tanců, především salsy a bachaty, které budeme postupně rozšiřovat. Více než na krokové variace a složité sestavy se však budeme soustředit na koordinaci našich pohybů. Řekneme si něco o technice a naučíme se pracovat s rukama a pánví, abychom se u tance cítily krásně, sebevědomě a žensky. A hlavně si společně zatančíme na krásnou muziku plnou pozitivní energie, zaženeme každodenní stres a náležitě si to užijeme!

Žádný předepsaný dress code nemáme. Podstatné je, abyste se při tanci cítila dobře, žensky a aby Vás oblečení ani obuv neomezovali v pohybu.

Můžete tak obléct sukni, šaty, jeany či legíny. Obout můžete své oblíbené taneční boty, nebo klidně tenisky.

V taneční škole je samozřejmě k dispozici šatna, kde se můžete přezout a převléci.

Lekce povede trojnásoboná mistryně ČR v Salse, Terka Vodičková.

„Ahoj, jmenuji se Terka a tanci se věnuji od svých 5 let. Konkrétně ke karibským tancům jsem ale našla cestu až ve svých 15 letech, kdy jsem díky svým rodičům potkala své trenéry – Michaelu Gatěkovou a Jakuba Mazůcha, který se stal později také mým tanečním partnerem. Nejen díky nim jsem si karibské tance zamilovala a začala se jim věnovat naplno.

K mým největším úspěchům patří trojnásobný titul mistryně ČR v karibských tancích a salse. S partnerem se nám také podařilo vybojovat 4. místo na Světových hrách ve Wroclavi roku 2017. Měla jsem také možnost účinkovat v tanečním pořadu České televize – Rytmix. Tanec miluji a jsem vděčná, že tuto lásku můžu stále předávat dál.“

 

Všechny lekce probíhají u nás v tanečním studiu Dancebuddies ve Praze na Chodově.

Adresa studia: Jarníkova 1903/35, Praha 11

Jarníkova 1903/35, Praha 11 - Chodov

Přihláška

Po vyplnění online objednávky vám zašleme potvrzovací email společně s údaji pro platbu.

V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností nás můžete kdykoliv kontaktovat telefonicky, emailem, pomocí našeho kontaktního formuláře zde na webu, nebo soukromou správou na Facebooku.

Ladies Salsa & Bachata

2 690,- Kč


    Vystavit dárkový poukaz
    Souhlasím se zpracováním údajů a obchodními podmínkami.