Nejefektivnější taneční kurz

Intenzivní taneční kurz, kde se lektor věnuje pouze vám dvěma, je ideální pro páry jakékoliv úrovně, které se chtějí rychle naučit dobře tančit. Za pár hodin se tak naučíte tančit lépe, než na na jakémkoliv jiném kurzu.


Délka kurzu:

Termín:

Úvodní lekce:

Volná místa:

Věková kategorie:

Úroveň kurzu:

6 tanečních lekcí (60 min)

Individuální

Individuální

ANO

16+

Individuální

5 990,- Kč

Koupit

Délka kurzu: 6 tanečních lekcí (60 min)

Termín: Individuální

Úvodní lekce: Individuální

Volná místa: ANO

Věková kategorie: 16+

Úroveň kurzu: Individuální

5 990,- Kč

Koupit

Naučíme vás mnohem víc než jen kroky.

Je velký rozdíl mezi tím umět kroky a umět tančit. Už i u úplných začátečníků klademe důraz na správnou taneční techniku. Rychle tak pochopíte, že abyste uměli skvěle tančit, nepotřebujete žádný vrozený talent. Stačí znát několik základních pravidel, a budou z vás hvězdy parketu.

Kouzlo individuální výuky je v tom, že žádné dva kurzy nemají identický program. Se svým trenérem se nejprve domluvíte na obecné představě o kurzu a on pro vás připraví program přímo na míru.

Termíny a časy jednotlivých lekcí si volíte sami, podle svých časových možností a po vzájemné dohodě s vaším trenérem.

Na lekce si oblékněte pohodlné sportovní oblečení, které vás nebude nijak omezovat v pohybu a ve kterém se budete cítit dobře. Pánové určitě však zvolte dlouhé kalhoty.

Pokud  nemáte speciální taneční obuv, vezměte si pohodlné tenisky. Ideální jsou například klasické plátěnky (tzv: „Conversky“). Dámám určitě doporučujeme se vyhnout vysokým podpatkům.

V taneční škole je k dispozici šatna, kde se můžete převléci.

Všichni naši trenéři a trenérky jsou aktivními profesionálními tanečníky nejvyšších tanečních tříd a můžete je potkat na soutěžích Taneční ligy či Mistrovstvích ČR. Zároveň mají bohatou praxi s výukou tance od začátečníků až po soutěžní taneční páry.

Konkrétního trenéra pro vás vybereme, jakmile se telefonicky dohodneme, co od svého kurzu očekáváte.

Kurz probíhá v tanečním studiu Dancebuddies ve Vršovicích.

Adresa studia: 28. Pluku 524/25

Objednávka

Po vyplnění online objednávky vám zavoláme, abychom se domluvili na podrobnostech vašeho kurzu včetně konkrétního trenéra a data a času vaší první lekce. Samozřejmě bude prostor i na zodpovězení jakýchkoliv vašich dalších otázek.

Zároveň vám e-mailem spolu s potvrzením objednávky zašleme platební údaje k vašemu kurzu.

Individuální kurz pro pár

5 990,- Kč


Souhlasím se zpracováním údajů.