Probuď v sobě tanečnici!

Kurz emocionálního tance pro začátečnice je pro všechny ženy a dívky, které milují hudbu a chtějí se naučit naslouchat svému tělo skrze své pocity, emoce a následně to promítnout do tance. Ponoříme se do krásné hudby, do našich těl a postupně to protančíme ven. Naučíme se pár základních variací latinských tanců. Naučíme se propojovat se zemí i nebem.
Přijď si odpočinout pod ztlumená světla, zapalme svíčky a buďme Tady a Teď.


Délka kurzu:

Termín:

Úvodní lekce:

Volná místa:

Věková kategorie:

Úroveň kurzu:

8 lekcí (60 min)

Čtvrtek 20:00 – 21:00

24.11. 2022

ANO

16+

Začátečnice

2 490,- Kč

Přihlásit se

Délka kurzu: 8 lekcí (60 min)

Termín: Čtvrtek 20:00 – 21:00

Úvodní lekce: 24.11. 2022

Volná místa: ANO

Věková kategorie: 16+

Úroveň kurzu: Začátečnice

2 490,- Kč

Přihlásit se

Taneční kurz pro všechny ženy a dívky, které milují hudbu a chtějí se naučit naslouchat svému tělo skrze své pocity, emoce a následně to promítnout do smyslu tance.

Nech tančit samu sebe. Tady neplatí „na tanec jsem dřevo“. Každý tance vyjadřuje něco jiného. Každé tělo vyjadřuje něco jiného.

Ponoříme se do hudby, do našich těl a postupně to protančíme ven. Naučíme se pár základních variací latinských tanců. Naučíme se propojovat se zemí i nebem.

Ponoříme se do krásně hudbu a necháme tak tělo mluvit za nás. Přijď si odpočinout pod ztlumená světla, zapalme svíčky a buďme Tady a Teď.

Kurz je vhodný i pro úplné taneční začátečnice, vše potřebné se naučíme, žádné předchozí taneční zkušenosti nejsou třeba.

Nové kurzy zahajujeme v průběhu roku přibližně každé dva měsíce s výjimkou letní a vánoční přestávky. Můžete si tak vybrat kurz, jehož termín vám vyhovuje nejvíce, nebo si objednat dárkový poukaz s flexibilním začátkem a na konkrétní termín kurzu se registrovat později.

2022 -Podzim/Zima

Kurz DEM 1: Čtvrtek 20:00 – 21:00 – první lekce 24.11. 2022 – VOLNÁ MÍSTA

Každý kurz obsahuje 8 tanečních lekcí a probíhá 1x týdně, vždy v ten stejný den. Kurzy neprobíhají ve dnech státních svátků.

Žádný předepsaný dress code nemáme. Podstatné je, abyses se při tanci cítila dobře, žensky a aby Tě oblečení ani obuv neomezovali v pohybu.

Můžete tak obléct sukni, šaty, či klidně tepláky nebo legíny. Obout můžete své oblíbené taneční boty, tenisky nebo zůstat bosky.

V naší taneční škole je samozřejmě k dispozici šatna, kde se můžeš přezout a převléci.

Lekce povede profesionální tanečnice latinskoamerických tanců Ester Ježíková.

Ester se do světa tance doslova narodila, protože oba její rodiče byli závodními tanečníky. Své první taneční kroky udělala hned jak se dokázala postavit na nohy. Tanečnímu sportu se věnuje více než 15 let a zúčastnila se nespočtu soutěží na národní i mezinárodní úrovni. Miluje, jak lze skrze tanec vyjadřovat hudbu a vlastní pocity lépe, než s pomocí tisíce slov.

Všechny lekce probíhají u nás v tanečním studiu Dancebuddies ve Praze na Chodově.

Adresa studia: Jarníkova 1903/35, Praha 11

Jarníkova 1903/35, Praha 11 - Chodov

Přihláška

Po vyplnění online objednávky vám zašleme potvrzovací email společně s údaji pro platbu.

V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností nás můžete kdykoliv kontaktovat telefonicky, emailem, pomocí našeho kontaktního formuláře zde na webu, nebo soukromou správou na Facebooku.

Dance Emotions

2 490,- Kč


    Vystavit dárkový poukaz
    Souhlasím se zpracováním údajů a obchodními podmínkami.