Nejefektivnější taneční kurz

Taneční kurz v soukromí a s trenérem, který se věnuje pouze vám. U nás se naučíte tančit lépe a rychleji, než v jakémkoliv jiném kurzu.


Co se naučíte

Naučíme vás mnohem víc než jen kroky.

Je velký rozdíl mezi tím umět kroky a umět tančit. Už i u úplných začátečníků klademe důraz na správnou taneční techniku. Rychle tak pochopíte, že abyste uměli skvěle tančit, nepotřebujete žádný vrozený talent. Stačí znát několik základních pravidel, a budou z vás hvězdy parketu.

Kouzlo individuální výuky je v tom, že žádné dva kurzy nemají identický program. Se svým trenérem se nejprve domluvíte na obecné představě o kurzu a on pro vás připraví program přímo na míru.

Termíny a časy

Termíny a časy jednotlivých lekcí si volíte sami, podle svých časových možností a po vzájemné dohodě s trenérem.

Délka kurzu je 6 x 60 minut.

Taneční trenér

Všichni naši trenéři a trenérky jsou aktivní profesionální tanečníci nejvyšších tanečních tříd a můžete je potkat na soutěžích Taneční ligy či Mistrovstvích ČR. Zároveň mají bohatou praxi s výukou tance od začátečníků až po soutěžní taneční páry.

Konkrétního trenéra pro vás vybereme, jakmile se dohodneme, co od svého kurzu očekáváte.

Jak se přihlásit

K objednání individuálního kurzu stačí vyplnit formulář níže na této stránce.

Přibližně během jednoho pracovního dne vám zavoláme a doladíme společně detaily. Dohodneme se nejen na termínu první lekce, ale zároveň si upřesníme vaši představu o samotném kurzu.

Cena a platba

Platbu za kurz lze uhradit bankovním převodem po objednání kurzu, nebo alternativně také v hotovosti na první lekci. Platební údaje vám zašleme společně s potvrzením objednávky.

Cena kurzu je 5 990,- Kč. Cena je za celý pár.

Objednávka

Po vyplnění online objednávky vám zavoláme, abychom se domluvili na podrobnostech vašeho kurzu včetně konkrétního trenéra a data a času vaší první lekce. Samozřejmě bude prostor i na zodpovězení jakýchkoliv vašich dalších otázek.

Zároveň vám e-mailem spolu s potvrzením objednávky zašleme platební údaje k vašemu kurzu.

Individuální kurz pro pár

5 990,- Kč


    Vyberte délku kurzu:

    Vystavit dárkový poukaz
    Souhlasím se zpracováním údajů a obchodními podmínkami.