Roztančete vaši firmu


Tanec od pradávna spojuje lidi a stírá rozdíly ve věku i v postavení. A základem úspěchu každé firmy je přeci výborně sehnaný a dobře komunikující team. Dancebuddies nabídka pro firmy pomáhá budovat vztahy a důvěru mezi zaměstnanci způsobem, jaký lze v běžné denní rutině na pracovišti jen obtížně napodobit.

Firemní taneční kurzy


Zorganizujeme pro vás uzavřený taneční kurz na míru pro vaše zaměstnance a kolegy. Připravíme je tak na jakoukoliv společenskou akci a zároveň jim umožníme poznat jeden druhého ve zcela novém světle.

Kurz je možné zorganizovat pro skupiny již od 4 tanečních párů a může probíhat v naší taneční škole nebo ve vašich prostorách. Délka, formát i obsah kurzu je vždy výsledkem individuální dohody.

Zjistěte víc

Individuální výuka pro zaměstnance


Nabídněte svým zaměstnancům originální benefit – naši nejefektivnější výuku tance, která naučí tančit opravdu každého. Intenzivní soukromý kurz pro páry i pro jednotlivce, kde se profesionální tanečník nebo tanečnice věnuje pouze vám.

Zjistěte víc

Teambuildingy


Teambuilding naplněný tancem, jaký vaši zaměstnanci ještě nezažili.

V rámci jednodenního tanečního programu pro vás můžeme zajistit taneční lekce, společenský večer a třeba i taneční soutěž! A to vše okořeníme ukázkami profesionálních tanečních párů.

Zjistěte víc

Jak to funguje?


Ozvěte se nám

Pošlete nám zprávu pomocí kontaktního formuláře, napište email na info@dancebuddies.cz , nebo nám prostě zavolejte na 777 998 667.

Sejdeme se

Domluvíme si s vámi schůzku, kde se domluvíme na veškerých podrobnostech, jako je formát kurzu, počet účastníků, termíny a cena.

Přijďte na první hodinu

Pak už se v domluvený čas sejdeme v tanečním sále a pustíme se do práce.

Ozvěte se nám


Zkuste nám popsat, co by bylo to pravé právě pro vaši firmu. Pokusíme se pro vás připravit službu přímo na míru.

(+420) 739 061 559
info@dancebuddies.cz

    Souhlasím se zpracováním údajů.